Reklama

Reklama

Přátelé - Série 8 (2001) (série)


Porod na videu (S08E15)

(epizoda)
  • USA The One with the Birthing Video

Obsahy(1)

Phoebe v den sv. Valentýna přinese videokazetu, na které je zaznamenán porod. Přeje si, aby Rachel věděla, co ji čeká. Když ji Chandler náhodně najde, myslí si, že mu Monika připravila vzrušující erotický dárek. Po zhlédnutí části záznamu porodu je ale v naprostém šoku. Později podobné pocity prožívá i Monika. Ross prozradí své přítelkyni Moně, že se Rachel přestěhuje do jeho bytu. Není se čemu divit, že se Moně tato skutečnost vůbec nezamlouvá. Phoebe se snaží zlepšit náladu Joeymu, který je smutný z toho, že se od něj Rachel odstěhuje. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nie zrovna najšťastnejší Valentine's Day pre väčšinu z našich FRIENDS. Najlepšie bolo to, ako Mona prekvapí Rossa, keď príde k nemu domov a čo resp. koho tam nájde, to bolo super!!! A také fialové tričko s nápisom LOVE, aké mala na sebe Rachel, by som chcela aj ja, žeby Ralph Lauren? :-) ()

Reklama

Galerie (1)

Zajímavosti (3)

  • Během sledování videa je na ruce Rachel (Jennifer Aniston) vidět prsten. Jde o zásnubní prsten, který Aniston dostala od Brada Pitta, kterého si později vzdala. (Kulmon)

Reklama

Reklama