Reklama

Reklama

Přátelé - Série 9 (2002) (série)


Phoebe a její krysy (S09E12)

(epizoda)
  • USA The One with Phoebe's Rats

VOD (1)

Obsahy(1)

Rachel je pořádně naštvaná, protože Monika omylem pozvala jejího pracovního rivala Gavina na oslavu jejích narozenin. Ross má plné ruce práce, aby "odtrhnul" Joeyho od nové, velmi přitažlivé slečny, která hlídá malou Emmu. Rachel zcela nečekaně dostane od Gavina malý dárek. Phoebe se snaží přemluvit svého přítele Mika, aby společně v bytě chovali krysy. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

kratajirka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

(Phoebe luští křížovku.) Phoebe: Jaký je hlavní město Peru? Mike: Lima. Phoebe: Ne, začíná to na V a končí na X. A uprostřed je T a O, jak doufám. Mike: Když o tom tak uvažuju, tak je to opravdu Vtox. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Když si tak rád prohlížíte zadky, proč se nepodíváte do zrcadla ??" - "To je dost, že jste s tím přišla !! Už je to tři hodiny, co jste si to poznamenala.." ;) Mulroney na scéně.. ()

Reklama

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Phoebe jsem nikdy neměl rád takze epizoda o krysách byla utrpení. Jo možná Phoebe nechapu ale výmluvu tohle typu se dá použít u všeho, takze Phoebe u me vždy znamenala z kola ven. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (8)

  • V 18. minutě má Phoebe (Lisa Kudrow) krabici s krysami na klíně, poté ji odloží na stůl, ale v dalším záběru ji má opět na klíně. (lorota)
  • Hoci v tejto epizóde má Melissa George americký prízvuk, v skutočnosti pochádza z Perthu (Austrália). (Pat.Ko)

Reklama

Reklama