Reklama

Reklama

Přátelé - Série 9 (2002) (série)


Přepadení (S09E15)

(epizoda)
  • USA The One with the Mugging

Obsahy(1)

Joey dostal nabídku role ve hře uváděné na Broadwayi úspěšným režisérem. Phoebe a Ross jsou přepadeni na ulici. Z drsného útočníka se nakonec vyklube známý Phoebe, s nímž se kamarádila, když jí bylo čtrnáct let. Chandler si našel zaměstnání v reklamní agentuře. Zpočátku se cítí poněkud ztracený, protože je obklopen samými studenty. Svým bláznivým nápadem zaujme šéfa a získává lepší práci. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Joey opět na konkurzu (u Jeffa Goldbluma!), kde jako hraje, že neumí hrát a protože neumí hrát, tak ty scény jsou fakt povedený. Chandler: "A grown man getting people coffee is humiliating" ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dr. Ross Geller: Are there any more of your friends I should look out for on my way Phoebe? Phoebe Buffay: No... actually, you might want to stay away from Jane street. That's where Stabby Joe works. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

  • Když Joey (Matt LeBlanc) a Rachel (Jennifer Aniston) vejdou do bytu, tak v následujícím záběru na Joeyho vedle herce nestojí představitelka Rachel, Jennifer Aniston, ale neznámá osoba. V dalším záběru je již Aniston opět na svém místě. (fanda124)
  • Joey (Matt LeBlanc) si bere limonády z ledničky Chandlera (Matthew Perry) a Moniky (Courteney Cox). V prvním záběru drží v levé ruce pet láhve s limonádou, ale v dalším záběru drží místo lahví plechovky. (pufina)

Reklama

Reklama