Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Joey pozve partu svých přátel na uzavřený večírek, který pořádají tvůrci seriálu Tak jde čas, v němž hraje. Ross vezme s sebou i sympatickou a pohlednou profesorku paleontologie Charlie, na kterou má zálusk. O tu však nečekaně projeví velký zájem také Joey, což Ross nese s nelibostí. Ani Rachel a Monika neztrácejí čas a neúnavně se točí kolem populárních seriálových herců. (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vynikající(!) Chandler v divadle plus vydařený večítek na střeše. Bitter lady: Well, I bet you are all thinkin' "Now would be a really great time for an intermission", huh? Chandler: (To himself) oh yes, God yes!! Bitter lady: (now yelling) Well, you're not gonna get one! Because in life there are no intermissions, people. Chapter 7: Divorce is a 4 letter word. (Now standing right in front of Chandler and bending down almost to his level as if speaking to him, yelling even louder) How could he leave me?!?! Chandler: I... I don't know... you seem lovely. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

  • Při líbací scéně na střeše hraje „Thrown Down“ od Fleetwood Mac. (Duoscop)
  • Joey (Matt LeBlanc) si přede všemi rozváže župan, aby ukázal, že je opravdu nahý. Poté, co to udělá, si ostatní začnou zakrývat oči. Ve skutečnosti měl herec na sobě bílé trenky, na kterých měl přilepenou fotografii Rosse (David Schwimmer). Tento vtípek vymyslel Matthew Perry (Chandler). (SONY_)

Reklama

Reklama