Přátelé - Série 10 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2003 - 2004, 6 h 36 min (Minutáž: 22 min)

10 sérií pohodového seriálu, 10 let života s přáteli. Poslední díl a uvědomění, že každá idyla jednou skončí byl až moc reálný. *****(3.11.2018)

Viděla jsem (ne)skončit už docela dost seriálů... žádný z nich si ale neudržel úroveň až do konce tak jako Přátelé. Poslední série je naprosto skvělá a vrcholí zcela důstojně a přirozeně. S vtipem, nostalgií... Legenda mezi seriály, kterou jen tak něco nepřekoná... troufám si říct, že NIKDY!(16.8.2017)

Převážné většině sitcomů postupně dochází dech, a skalní tak jen zpravidla čekají na uzavření zásadních linií, ovšem Přátelé si ty nejlepší epizody nechávají na finální řadu, již hyzdí snad jen ty zbytečné zápletky mezi Rachel a Joeyem.. Famózní série..(13.10.2018)

Když se podívám na seriály, které se snažily napodobit úspěch Přátel, např. HIMYM, je s ještě větším podivem, že Přátelé udržely výbornou úroveň až do konce...(28.3.2017)

• - Ve scéně, kdy Phoebe (Lisa Kudrow) a Ross (David Schwimmer) vyrážejí za Rachel (Jennifer Aniston) na letiště, nasedne Ross do taxíku a dveře za ním jsou otevřené. V následujícím záběru jsou dveře zavřené a otevírá je muž, který si myslí že se jedná o pravé taxi. (bagrneplave)

• - Když skončila poslední série, všichni herci dostali kus chodníku, který byl před Central Perk. [Zdroj: Serialzone.cz] (tyna97)

• - Písnička, která hraje při striptýzu, je „You Make Me Feel“ od Sylvester. (Bioscop)