Reklama

Reklama

Přátelé - Série 10 (2003) (série)


Poslední epizoda (S10E18)

(epizoda)
  • USA The Last One: Part 2

Obsahy(1)

Joey koupil Monice a Chandlerovi dva dárky do jejich nového domu - živé kuře s kachničkou, jako vzpomínku na minulé domácí mazlíčky. Bohužel zjistí, že v jeho nepřítomnosti zalezli do stolního fotbálku. Proto Joey s Chandlerem musejí svoji oblíbenou domácí hračku demontovat. Rachel odjíždí na letiště. Až po jejím odchodu se Ross rozhodne, že jí konečně řekne, jak ji miluje. Musí ale za ní jet na letiště. Času již moc nezbývá, a tak začíná skutečná honička s časem a překážkami, které se mu při tom stavějí do cesty. (TV Nova)

(více)

Recenze (13)

Ainy 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seriál znám zpaměti od začátku do konce a je v něm kromě spousty ha ha situací taky hodně dojemných a milých chvilek. Ovšem to, jak se tvůrci dokázali rozloučit posledním dílem překonává vše. Pokaždé ... pokaždé ho obrečím a to ne, že by byl nějak extra plný sentimentality, ale je fakt geniálně promyšlený. Vše je tak, jak má být, osudy postav jdou dál svými cestami a my víme jakými a to je fajn. Poslední záběr s kytarovým doprovodem je třešinkou na celém tomhle bezva dortu. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Finále Priateľov sa nesie v znamení lúčenia sa postáv/tvorcov s dlhoročnými, vernými fanúšikmi. Mnohé seriály nevedia, že skončia a tak sa s divákmi nerozlúčia, mnohým z nich dokonca navždy zostanú cliffhangery. Priateľom sa to našťastie nestalo. Humor tu síce nejaký je, ale (logicky) ustupuje do úzadia. Atmosféra stíchne a zvážnie a sitkom ustupuje dojemným pasážam. Je to dobré, poctivé finále. Myslím si, že iné asi byť ani nemohlo resp. mohlo, ale nebolo by to správne. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (4)

  • Během natáčení poslední scény v prázdném bytě, nebyla Courteney Cox schopná říct svůj text správně. Zapomínala, koktala. Stále dokola. Zapůsobil na ni blížící se konec seriálu. Napětí ve studiu zachránil Matthew Perry: „Vypadá to, že tady někdo dostane padáka.“ (cheyene)
  • Během natáčení poslední epizody v kulisách Central Perk řekl LeBlanc: „Chápete, že tohle je poslední scéna v kavárně?“ A všichni herci zůstali sedět, brečeli a jeden druhého utěšovali. (cheyene)
  • Ve scéně, kdy Phoebe (Lisa Kudrow) a Ross (David Schwimmer) vyrážejí za Rachel (Jennifer Aniston) na letiště, nasedne Ross do taxíku a dveře za ním jsou otevřené. V následujícím záběru jsou dveře zavřené a otevírá je muž, který si myslí že se jedná o pravé taxi. (bagrneplave)

Reklama

Reklama