Poslední epizoda (S10E18) (epizoda)

The Last One: Part 2

Komedie / Romantický

USA, 2004, 22 min

Seriál znám zpaměti od začátku do konce a je v něm kromě spousty ha ha situací taky hodně dojemných a milých chvilek. Ovšem to, jak se tvůrci dokázali rozloučit posledním dílem překonává vše. Pokaždé ... pokaždé ho obrečím a to ne, že by byl nějak extra plný sentimentality, ale je fakt geniálně promyšlený. Vše je tak, jak má být, osudy postav jdou dál svými cestami a my víme jakými a to je fajn. Poslední záběr s kytarovým doprovodem je třešinkou na celém tomhle bezva dortu.(21.2.2018)

Dôstojné ukončenie jedného z najlepších sitkomov. Možno menej vtipné, ale zato vkusne sentimentálne.(10.6.2017)

"Seženu ještě husu !!" ;) Skvostné finále, kterému neschází humor, akce, ani dojemné zakončení.. Ani žádná filange !! ;) Díky za těch deset let, Přátelé..(13.7.2018)

Famózna séria z úžasným emotívnym zakončením pár excellence!(12.4.2017)

Hodně zvláštní poslední díl. Najednou se všichni odstěhují z bytu, stává se z něj holobyt, jako když se do něj stěhovali v prvním díle. Vyzvednout se dá snad jen ta emotivní loučící se scéna. Zvláštní konec po dvaceti letech. [202. hodnocení, 8. komentář, 97%](31.8.2018)

• - Ve scéně, kdy Phoebe (Lisa Kudrow) a Ross (David Schwimmer) vyrážejí za Rachel (Jennifer Aniston) na letiště, nasedne Ross do taxíku a dveře za ním jsou otevřené. V následujícím záběru jsou dveře zavřené a otevírá je muž, který si myslí že se jedná o pravé taxi. (bagrneplave)