Reklama

Reklama

The Bionic Woman

(seriál)
všechny plakáty
Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
USA, (1976–1978), 47 h 54 min (Minutáž: 46–50 min)

Tvůrci:

Kenneth Johnson

Předloha:

Martin Caidin (kniha)

Hrají:

Lindsay Wagner, Richard Anderson, Martin E. Brooks, Lee Majors, Vito Scotti, Martha Scott, Terry Kiser, Charles Cyphers, Felice Orlandi, René Assa (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(58)

Obsahy(1)

Jamie Sommersová (Lindsay Wagner) je tenisová hvězda, která utrpí vážná zranění při nešťastném seskoku padákem. Lékaři jí zachrání před smrtí unikátní operací. Vládní orgány rozhodnou, že poškozené části jejího těla budou nahrazeny kybernetickými součástmi. Po operaci má Jamie nadlidské schopnosti. Její tělo-robot je schopno vyvinout nadlidskou sílu, dokáže běžet velikou rychlostí. Jamie začne tajně pracovat jako agentka úřadu vědeckého vyšetřování, přičemž v civilu vystupuje jako učitelka. Na svých misích bojuje proti špiónům a šíleným vědátorům, utká se i s různými nadpřirozenými silami.
Seriál byl natočen v sedmdesátých letech jako spin-off seriálu “THE SIX MILLION DOLLAR MAN”. (hemir)

(více)

Recenze (2)

Cushing 

všechny recenze uživatele

Po seriálu The Six Million Dollar Man přišla tahle ženská odnož... Ostatně Eva byla taky stvořena z žebra Adamova, tak proč to ženským nedopřát? Ale mě jako malého kluka to už tak nebavilo. ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (2) - 34. ročník (za rok) 1976, 35. ročník 1977 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Lindsay Wagner ()

Reklama

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Robotický pes Maximillion, který se objevil ve 3. sérii, byl pojmenován na základě ceny jeho výroby, která se vyšplhala na milion amerických dolarů. (Listeroman)

Reklama

Reklama