The Brady Bunch

• Kanada The Brady Bunch (více)
Komedie / Rodinný
USA, (1969–1974), 50 h 18 min (Minutáž: 25–26 min)

Hudba:

Frank De Vol

Florence Henderson, Robert Reed, Ann B. Davis, Maureen McCormick, Eve Plumb, Susan Olsen, Barry Williams, Christopher Knight, Mike Lookinland, Brooke Bundy (více)

Série(5) / Epizody(117)

PetrGadi

Viděl jsem celou první sérii. Nevzpomínám si, že bych se někdy zasmál. Scény typu "maminka s tatínkem se políbí a kočka mňoukne" jsou zakončeny smíchem publika. Zápletky typu "maminka s tatínkem mě mají rádi méně než mé sourozence" jsou zakončeny zjištěním, že rodiče mají děti rádi stejným dílem. ()

nzTomParys

Název tohoto seriálu zaslechnete ve starších filmech často, a tak jsem si jej ze zvědavosti stáhl. Jedná se prakticky o předchůdce Kroku za Krokem - dvě rodiny (žena se 3 dcerami, muž se 3 syny) se v prvním díle spojí svatbou. Jenže je to už pěkně dávno co byl seriál natočen, a tak je pro dnešního diváka velice špatně zkousnutelný. Je to série seriálových klišé, ohraných scének a momentů kdy se všichni přiblble smějí. Na druhou stranu, tehdy to ještě klišé a ohrané scénky nebyly. ()

o.n.d.r.a.

V Čechách pochopitelně nedoceněný, ale i přesto skvělý sitcom. Jeden z těch zakladatelských. Bez něj by nebyl Krok za krokem, Ženatý se závazky atd. atd. atd. atd. atd. (A aby bylo jasno, Ženatý se závazky je geniální seriál, který zku*vil český dabing. Jen aby nevzniklo nedorozumění.) ()