Reklama

Reklama

Příští kapitola: Láska

(seriál)
  • Jižní Korea Romaenseuneun byulchaekboorok (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Talentovaný spisovatel a historicky nejmladší šéfredaktor vydavatelství se zamíchá do života bývalé reklamní textařky, která zoufale shání práci. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Seriál, který okrajově řeší jednu z problematik, která je velmi aktuální. Najít si slušnou práci je pro korejské ženy, které mají dítě, nebo se nedejbože rozvedly, nemalý problém. A já mám prostě ráda, když v sobě nese film nebo seriál nějakou osvětu. A když je ten seriál navíc velice dospělý, vyrovnaný, má super děj a herce, kteří si své role vyloženě užívají, nemůžu být spokojenější. Lee Jong Sukova je to podle mě jednoznačně nejlepší role. S Lee Na Young se k sobě (překvapivě) naprosto dokonale hodili, a on mi snad vůbec poprvé přišel neskutečně roztomilý. Vůbec by mě nenapadlo, že by mohl takhle hezky ladit se starší herečkou. U Na Young jsem ráda, že jsem si ji konečně po dlouhé době mohla zase užít v seriálu. Tenhle skvělý kousek je zároveň krásným vyznáním lásky knihám. U postav, které pracují v nakladatelství by člověk čekal, že budou sečtělé, aspoň trochu inteligentní a rozumné. A přesně tak to je. A je to krásná podívaná. Příběhy ze života, různé povahy a samozřejmě romantika. Pokud máte rádi knihy, nic neřešte, a hned teď si to pusťte. 5* ()

kklepkaa 

všechny recenze uživatele

Ono se to nezdá, ale téma rozvedené ženy vracející se po delší době strávené v domácnosti, je opravdu důležité téma, o kterém je stále potřeba mluvit a kor v Asii, ale ani nám Evropanům vlastně ani není tak úplně vzdálené. Myslím, že celá problematika se tvůrcům podařila věrně a nenásilně vystihnout. Hodně mě překvapil Jong-seok Lee, který byl ve své roli působivý a s Na-youg Lee si skvěle sedli. Jejich vztah tak příjemné hladil po duši. Prostředí vydavatelství byl pro mě takový malý bonus, jelikož knihy zbožňuju."Měsíc je krásný" ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv příběh začíná jako velké klišé, tak se od něj poměrně brzy oprostí a už jen můžeme sledovat velmi příjemný dospělý příběh o zaměstnancích jednoho nakladatelství. Kupodivu byli všichni uvěřitelní, měli spolu velmi dobrou chemii a Lee Jong-suk všechny obdařoval před odchodem na povinnou službu vlasti pěkným úsměvem. Nejedná se o žádné napínavé drama, složité zápletky nebo velkou sladkou romantiku. Všechny tyhle prvky jsou v seriálu obsažené v příjemné míře, takže když na něj koukáte, je to jako byste opravdu někomu koukali do života – se všemi strastmi i radostmi. Seriál má hlavu a patu, a přestože nemám moc ráda noona romance, tak tahle mi opravdu sedla. Navíc jestli máte rádi knihy, tak je to ten kýžený bonus. Příjemná podívaná ze života, na kterou se sice asi znovu nepodívám, protože mi to jednou stačilo, ale jsem ráda, že jsem to viděla, protože mi to zpříjemňovala osm týdnů. (Docela mě dostávalo, že dítě hlavní hrdinky se tam jen mihlo a to ještě přes telefon, jinak tam vlastně vůbec nebylo. Děti už nikoho nezajímají... :-D). České titulky to má dokonce na Netflixu, takže jen do toho a legálně! ()

llydeb 

všechny recenze uživatele

Dani vystudovala, pracovala, byla v práci zatraceně dobrá, potom se vdala a jak se slušelo, stala se z ní žena v domácnosti. Teď je Dani skoro čtyřicet a musí začít znovu. A je to těžké. Pořádně těžké. Jestli se chce Dani odrazit ode dna, musí se uchýlit ke lži. Jaké to je, prosadit se, když musíte na pohovorech soutěžit s lidmi, kteří jsou o 15 let mladší než vy, ve společnosti, kde se rozvody nenosí? (První díl je slabší, ale je možné ho přeskočit.) ()

Deleatur 

všechny recenze uživatele

Plusy: Většinu času cudnost romance. Realističtější motivy (finanční potíže, nezaměstnanost). Na asijské poměry umírněný humor. Mínusy: Chemie mezi hlavní dvojicí fungovala, ale pořád mi vadil očividný věkový rozdíl. Mohli se vydat cestou zničení přátelství vinou lásky; ostatně to jednostranné vyznání bylo hodně působivé. Uspěchaný a ne úplně přesvědčivý konec. Hodnocení: 71%. ()

Galerie (173)

Zajímavosti (6)

  • Představitel hlavní role, Lee Jong Suk, byl od dětství platonicky zamilovaný do herečky Lee Na-young, která v seriálu hraje hlavní ženskou roli. Tuhle skutečnost musel nuceně doznat na tiskové konferenci před uvedením seriálu, přičemž se sám nazval úspěšným fanouškem. (Roby)

Reklama

Reklama