To je vražda, napsala - Série 3

(série)
Drama / Komedie / Krimi / Mysteriózní
USA, (1986–1987), 16 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Předloha:

Washington Irving (kniha)

Angela Lansbury, William Windom, Ron Masak, Tom Bosley, Ken Swofford, Herb Edelman, Bradford Dillman, Richard Paul, Len Cariou, Gregg Henry, James Sloyan, Alexander Folk, Richard Beymer, Jerry Orbach (více)

Epizody(22)

chrispe

V celé řadě epizod hostují bezesporu velké hvězdy, ale málokteré opravdu známe. A tady ve třetí epizodě je pár výrazných hostů, které známe hlavně z devadesátek, někteří z nich ještě vůbec netušili, jaký hvězdy se z nich stanou. Takže tu můžeme vidět třeba Courteney Cox, George Clooney, Leslieho Nielsena, Davida Ogden Stierse, Toma Sellecka. Z postav mimo těch z Cabot Cove nám tu nechybí Hagarty, Harry McGraw, Grady a nějaká ta Jessičina neteř. A máme tu první vlaštovku z dílů, které se odehrávají bez Jessici. Taky se nám tu vyrojilo opravdu hodně chlapů, kteří s Jess nepokrytě flirtují a to mi vždycky vykouzlí úsměv na tváři. Ale Frank byl jen jeden a já si furt stojím za tím, že jedinej, kdo ho mohl nahradit, teď sedí (zatím) v lochu. Nejvíc se mi líbí šestá epizoda Zlato mrtvých (nejen proto, že Jess tu dostane parádního hubana od Leslieho Nielsena), osmá epizoda Detektiv Magnum na tenkém ledě (protože mám pro Toma Sellecka nevysvětlitelnou slabost), jedenáctá epizoda Noc bezhlavého jezdce (která není zdaleka bez chybičky, ale já miluju ty strašidelnější díly), třináctá epizoda Špatné spojení (protože miluju to počasí a pohodovost tohoto dílu), devatenáctá epizoda Nevyúčtovaná vražda (protože zimní NY a tajemný duch plus bezkonkurenčně nejpomilovanější detektiv této řady) a jednadvacátá epizoda (kvůli zajímavé zápletce a nápadu, využít k epizodě už vzniklý film). ()