V Palm Springs se Jessica spojuje s místním šéfem policie, aby zjistila, kdo zabil místního investora a co se stalo s velkým množstvím peněz. Poté, co byl v Kalifornii zavražděn developer Clark Randall, spolupracuje Jessica s místním policejním kapitánem J.T. Hannou, aby nalezli vraha. Když pak policie zatkne Clarkovu manželku Marian Randallovou, Jessica zcela souhlasí. Marian však přísahá, že svého manžela milovala a nemá s jeho vraždou nic společného, nicméně důkazy jsou docela přesvědčivé. Překvapivě po propuštění na kauci spáchá Marian sebevraždu a zdá se, že tím tedy případ končí. Marianina sestra Linda Dixonová však hodlá sestřino jméno očistit a nepřestává obtěžovat policii. Nakonec je ale všechno jinak, jelikož ze sebevraždy je vražda, a Jessica tak začíná znovu rozmýšlet své předchozí závěry. (Radek273)

chrispe

Trochu netradiční díl, který začíná tam, kde jiné končí. Jessica nám totiž hned zkraje ukazuje na vraha a konfrontuje ho s jeho vinou. A my jen koukáme, jak to může být dál po tom, co nám to Jess vždycky na konci dílu tak hezky vysvětlí. A věřím, že každý z nás chvílemi nebude úplně pevně za Jess stát.. ;) Nicméně i když je to něco jiného, tak mě tento díl moc nestrhl. ()