Zrušení pořadu se časově shoduje s vraždou vedoucího pracovníka televize. (tribican)

Tai_K_B

Další epizoda bez Jess, a opět velice povedená. Maggie, Jessičina bývalá studentka a nyní scenáristka akčních seriálů, je velice lidská, pragmatická a sympatická postava, a že je o poznání mladší, než Jess, došlo i na starosvětskou finální honičku s vrahem za patami. Osobnost i zevnějšek Maggie mě nostalgicky upomněly na Kate Jacksonovou a její postavu v pohodovém seriálu Scarecrow and Mrs. King. Ovšem největší lahůdka  byl soustavně machrující ale v konečném důsledku slabošský Bert, který byl zahrán s okouzlující komediální nadsázkou. U herce s charismatickým tvrďáckým zevnějškem, jako má Tim Thomerson, by člověk takovou roli ani nečekal. Jeho emocionálně košatý výstup v návštěvní místnosti ve věznici byl herecky nejbrilantnější ze všeho, co se objevilo v celé šesté sezoně, dost možná i v celém seriálu. ()

chrispe

Ale jo, Maggie byla celkem sympatická a celkem slušně Jess nahradila. Prostřední seriálového studia. Dost jsem se v tomto díle zamýšlela nad tím, co se dřív v Americe nosilo. Ten kontrast, kdy jde Maggie chodbou v širokých kalhotách a vestičce a kolem prochází žena v těch typicky osmdesátkových elastických šatech na tělo. To mi asi zůstalo v mysli nejvíc :D. Vrah s celou zápletkou jsou tu hrozně průhlední. ()

• Tato epizoda byla zamýšlena jako pilotní díl pro spin-off seriálu. Nikdy však nebyly natočeny další díly. (peeteno78)