Jessičin přítel, policejní poručík O'Malley, a jeho neteř řeší případ, který se jeví jako sebevražda. (tribican)

Tai_K_B

Už se pomalu začínám cítit provinile, že všem těm epizodám bez Jess v téhle sezoně dávám samý plný počet hvězdiček, ale prostě to nejde jinak. Nemůžu na nich najít nic, co by mi byť jen trochu zkazilo dojem. Tentokrát tu máme opět další sympatickou hlavní dvojku: policejního detektiva a jeho průraznou chráněnku, co u policie stále naráží na pány, kteří si o sobě myslí, že smyslem života každé ženské je nechat si od nich osahávat zadek. A její strýček je neodolatelně irsky zabejčenej, když se ho někdo naivně snaží zahnat do rohu tím, že zatlačí na vyšších místech. Ovšem snaha vytočit pohodáře strýčka, který se prostě nenechá vyvést z míry naprosto ničím a neustále všechny odzbrojuje svým stoickým klidem, je spolehlivým způsob, jak vrah tak akorát usvědčí sám sebe. Na oddělení vražd, kde to mimochodem hlavní hrdinka dotáhne na konci epizody až na seržantku, má svých pár světlých chvilek i samolibý, mírně otravný, ale jinak docela neškodný seržantský floutek, kterého si střihl Jay Acovone. ()