Jessica zasáhne, když je Sethův dávný kamarád z armády obviněn z vraždy. (tribican)

Tai_K_B

Doktor Hazlitt je v této epizodě nezvykle naměkko a vidíme ho i v mnoha dalších niterních rozpoloženích. Konečně také můžeme pořádně docenit změnu na pozici šerifova pomocníka, protože Andy, narozdíl od předešlého prosťáčka Floyda, je nejenom docela fešák, ale hlavně má potřebný policejní instinkt i sebevědomí. Roztomilý inside joke byl záběr na hotelovou televizi, kde zrovna Kojak (v posledním filmu, kterým byla uzavřena celá seriálovo-filmová sága) brnká na nervy elegantně vyšňořenému mafiánovi Jerrymu Orbachovi. Role osudem zkoušeného veterána Bena i křiváckého soukromého detektiva Jarvise byly obsazeny skvěle. No a ačkoli se na obrazovce moc neohřál, u srdce mě svou přítomností ze všeho nejvíc zahřál mrazivě vypočítavý a tradičně okouzlující Daniel Davis. A tentokrát nebylo žádné kajícné vysvětlování a ulevování svědomí. Kdepak! Konečně jeden vrah, co při svém dopadení neměl potřebu říct ani ň. Já tuhle epizodu prostě baštím. ()