To je vražda, napsala - Série 2

(série)
Drama / Komedie / Krimi / Mysteriózní
USA, (1985–1986), 16 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Angela Lansbury, William Windom, Tom Bosley, Michael Horton, Ken Swofford, Herb Edelman, Len Cariou, Rosanna Huffman, Alexander Folk, George DiCenzo (více)

Epizody(22)

chrispe

V druhé sérii už Jessica oplývá sebevědomím zcestovalé autorky. Už to není opatrná tetička z Maine, která vydala první detektivku. Máme tu první "strašidlácký" díl. Navíc se tu rozjíždí stálejší postavy. Konečně tu máme doktora Setha Hazlitta, poprvé je tu hned v úvodním díle agent Michael Hagarty, podruhé se setkáváme s otcem Baby... ok ok soukromým očkem Harrym McGrawem. Nejvíc se mi líbí šestý díl V zajetí smyslů, protože je v něm hodně tajemna a hraje si s atmosférou, sedmý Dáma v jezeře kvůli dovolenkové atmosféře a dobré zápletce (i když jedno velké mínus tam je - jinak by to bylo za 5* a byl by to asi nejlepší díl této série), devátý Jessica za mřížemi, protože se trochu vymyká a místy je trochu nepříjemný, desátý Domek na pobřeží, protože víc odkrývá Cabot Cove a Jess dostává bídu kabelkou, jedenáctý Tajemný rituál, protože prostředí Nového Mexika na mě zafungovalo, třináctý Nehoda, protože mě bavilo dohadování poroty a vyústění bylo zajímavý a čtrnáctý Příliš rychlé občerstvení, protože to byl velmi pohodový díl, který jsem si jako kulisu pustila několikrát :D. ()

• V této epizodě si Angela Lansbury zahrála dvojroli. Kromě Jessicy Fletcherové si zahrála i její sestřenici Emmu. (peeteno78)