Angel se po vítězství nad starostou Sunnydale přesunul do Los Angeles, kde se snaží pomáhat lidem v boji s démony. Brzy ho vyhledá jistý Doyle, ten disponuje schopností vizí. Dá Angelovi typ ohledně jedné dívky, která by mohla být v nebezpečí. Ve městě navíc narazí na známou tvář – Cordelii, která se zde snaží prosadit jako filmová hvězda. (ArsenalEagle)

Milano33

Na úvod dosť slušné. Som nadmieru rád, že práve postava Angela dostala svoj vlastný spin-off. Seriál Angel je jednoducho skvelý prírastok do Buffyverseu, ktorý môže nezávislo od hlavného príbehu rozvíjať svoj vlastný príbeh a ďalej prehlbovať spoločnú mytológiu. Z nášho milovaného Sunnydaleu sme tentokrát zamierili do Los Angeles. Tón celého seriálu je dosť temný, dospelejší a atmosféra je ponurá. Dôkazom toho je, ako tragický to skončilo s Tinou. Angel ako hlavná postava bol vážne úžasný a ťahá celý seriál neskutočne. Zábery na to, ako sa potuluje po temných uličkách L. A. boli vskutku bravúrne nasnímané a natočené. Tiež sa nám ukázala aj vskutku prekrásna Cordy. Bolo naozaj potešujúce vidieť známu tvár. Začína nám vznikať zaujímavá spolupráca medzi Angelom, Cordeliou a nováčikom Doyleom. “Can you fly? Guess not.“ ()