Darla umírá a Angel je ochotný pro ni udělat vše. Rozhodne se podstoupit zatím nejnáročnější zkoušku ve svém životě. Pokud uspěje a splní 3 úkoly, Darla přežije. Pokud se mu to ale nepodaří, zemřou oba. Sázka je vysoká, šance mizivá, Angel přesto neváhá. (ArsenalEagle)

Milano33

Angelov postoj je jasný, odmieta premeniť Darlu späť na upíra a tým zatratiť jej dušu. Darla má čoraz väčší strach zo smrti po tom, čo sa dozvedá o svojom zdravotnom stave. Dobre vedela, že je jej život iba vypožičaný, ale aj tak. Keď sa Angel o tom dozvie, obracia sa k Lorneovi, ktorý mu ukázal spôsobom, ako tomu zabrániť. Angel bol odhodlaný dokonca položiť za ňu svoj vlastný život, až tak veľmi túžil ju zachrániť. Keď Darla precítila, čím všetkým si kvôli nej prešiel, pochopila, že Angelove zámery sú čisté a prvýkrát v živote mala pocit, že sa o ňu niekto stará. A záverečný dialóg medzi Darlou, ktorá sa zmierila so smrťou, a Angelom bol neskutočne silný a plný emócií. Avšak Lindsey to všetko vzápätí zničil a s Drusillinou pomocou premieňajú Darlu späť na upíra. Vskutku zdrvujúci koniec. ()

Astaroth12

Už to začína byt riadna nuda, nič ine len Darla, som zvedavý do kedy to budu tvorcovia natahovat. Aj tie trapne 3 ukoly boli riadne fádne, celkom vypustené. Naozaj dúfam aj si prajem, že i keď nie hned ta potom cast ale aspoň tie najbližšie to troska posunu inam, lebo toto zacina byt naozaj nudne a stereotypné. ()