Angel - Season 2 (2000) (série)

Všechno nejlepší k výročí (S02E13)

(epizoda)
  • USA Happy Anniversary

Cordelie, Wesley a Gunn rozjíždějí vlastní detektivní kancelář. Paralelně se u Angela v hotelu objeví Lorne z karaoke klubu, který ho varuje před nadcházející apokalypsou, jejímž strůjcem má být mladý fyzik. Ten je jen krůček od objevení rovnice, která dokáže zastavit tok času. (ArsenalEagle)

Milano33

Angel a Lorne boli podarená dvojka, interakcia medzi nimi bola nesmierne zábavná. Musím uznať, že ich spolupráca príjemne potešila, keďže sa obaja pokúsili zabrániť koncu sveta. Dôraz na fyziku bol citeľný a do značnej miery zásadný, pretože sa jednalo o pokus zmraziť čas. Wesley, Cordelia a Charles sú stále v depresii kvôli tomu, že všetci nedávno prišli o prácu. Z ich mizérie ich vytiahla až Virginia, ktorá mala pre nich prichystanú zaujímavú zákazku. Wesleyho detektívne vyšetrovanie nemalo chybu, chrlil jeden dôkaz za druhým raketovou rýchlosťou a dokázal z tej scény vyšťaviť maximum tým, ako všetko nafúkol a dramatizoval. To som sa veru nasmial. Nakoniec Wes, Cordy a Gunn môžu sláviť úspech. ()