Velitel bezpečnosti posádky, který umí měnit podobu, se stává podezřelým v případě záhadné vraždy Bajorana. (SkyShowtime)

PKD

Odo ,,Zabití svého klona, je také zločin´´.  Ibudan měl sice kůůl plán, ale několik věcí prostě nedomyslel a stejně...na pana ´´Neznámý Vzorek´´ si nepříjde. ()

Loki_Six

"I'll never understand the humanoid need to... 'couple.'... Too many compromises. You want to watch the karo-net tournament; she wants to listen to music, so you compromise - you listen to music. You like Earth Jazz; she prefers Klingon Opera so you compromise - you listen to Klingon Opera. So here you were ready to have a nice night watching the karo-net match and you wind up spending an agonizing evening listening to Klingon Opera." ()

sirien

Slabé 3*. Bližší ředstavení jedné z frakcí, stejně jako některých z hlavních postav. Bohužel, přišlo mi, že z tématu pokračujícího boje a politického napětí po vítězství si náhle konkurujících frakcí a z toho souvisejících dilemat šlo dostat víc a epizoda ve skutečnosti rychle mizí z paměti - ostatně, koncept falešného obvinění z pomsty není zrovna originální. ()