V Gama kvadrantu je skupina posádky DS9 zajata vojáky Dominionu. (SkyShowtime)

Loki_Six

"Morn, you've been sitting here all day staring at the same drink. Talk to me. I want to help. I'm not just your bartender, I'm your friend. Whatever's wrong, I'm here for you. ... Hold that thought." ()

PKD

Kulervoucí nářez,kde po1.! v historii Star Treku uvidíte zničení tehdy nejsilnější třídu lodi flotily...Galaxy. Mě to tenkráte dost šokovalo,páč ani Borgové si nějak moc u picardovy lodi v Best of Both Worlds, neškrtli. ()

sirien

hm :/ Jakože reálně 2*, +1 za to že se KONEČNĚ zažehne nějaký konflikt co stojí za řeč a ukáže se mnou nekonečně očekávaný Dominion. První část dílu je rozvleklá (později naopak chybí čas na větší prokleslení osamoceného Jakea s Nogem popř. alespoň nějaké představení posádky Odysey...) . Ve zbytku je zbytečně přehnaná kanonáda cheap shotů ve snaze ukázat Dominion hrozně děsivý a silný. ()

RedRose

ANO! Konečně je to po celkem utahaných dvou sezónách tady a DS9 se konečně rozjíždí. Nebylo to dokonalé, hlavně první polovina, ale na poměry DS9 je to nářez! A celkem pohodové zničení lodě třídy Galaxy (i když doražení bylo stylem kamikadze) je fakt vážné. Nejvyšší čas postavit lodě třídy Sovereign! Tohle je parádní finále! ()