Sisko je uvězněn v minulosti a musí převzít roli klíčové historické postavy, aby obnovil budoucnost Země. (SkyShowtime)

RedRose

V podstatě celé, bez jakéhokoliv nápadu. Až děsivě předvídatelné... Riker to odrežíroval dobře, ale pokud stojí scénář za prd, tak z toho režisér zázrak neudělá... ()

sirien

viz komentář k první části dvoudílu. Řemeslně je to shit, tenhle díl ještě horší než ten první (zcela vážně - celej de proklikat, jen z náhodných záběrů si domyslíte všechny ohraně klišeoidní scény a i dialogy). Nicméně z hlediska komentáře ke společenskému vývoji - minule to byla 1* za kvalitu, tak teď 3* za ten... ne 100% dotaženej, ale přesto velmi slušnej komentář. ()

Mr.Jokker

Uspokojující zakončení. Nečekal jsem takovou brutalitu kde policajti zastřelí člověka jako na popravě. Dalo to té zprávě význam a sílu. Takové epizody mám rád i když je to filler což je vlastně celý star trek až discovery jede ve směru kontinuity a víme jak to dopadlo. Líbí se mi jak Sisko hraje má svoji osobnost a hodně přehrává ale působí to na mě dobře. Za mě 4* vice takových ()