Další trable s Tribbly (S05E06) (epizoda)

 • USA

  Trials and Tribble-ations

Sci-Fi / Drama / Akční / Dobrodružný

USA, 1996, 45 min

 • swiss
  *****

  Perfektně pasující do původních obrazů. Vtipné! Hodně.(22.3.2017)

 • PKD
  *****

  TOSgasmus na entou!!!!!!!!!!!!!!! Pokud jste nevyrustali na TOSce, nejspise vam to prijde jako nebetycna chujovina.(25.2.2020)

 • DocBrown
  *****

  Pro mě nejlepší epizoda celého Star Treku. Už tak skvělou epizodu Trouble with Tribbles dotáhli do naprosté dokonalosti. Když jsem to viděl poprvé, musel jsem u toho vypít třetinu flašky Whiskey a dostalo mě to do extáze. Jadzia je tu neskutečně sladká a zbytek vtipný. Nejlepší byla scéna na baru jak si O'Brien spletl Kirka a Worf vyprávěl o hrdinném tažení proti Tribblům. 110% Bohužel tahle epizoda je zlom a od téhle chvíle jde DS9 dolů(5.3.2017)

 • RedDuck
  *****

  Dosud nejlepší díl Hlubokého vesmíru, jediný srovnatelným v kvalitě byl naprosto vážný a depresivní Duet v první sérii. Tady základní zápletka a myšlenka zůstává v pozadí, ale spousta ironických narážek a komických scének na původní sérii to zcela vynahrazuje. Naprostý skvost.(7.9.2020)

 • sirien
  *****

  Temporal agenti byli super. Jako někdo kdo TOS moc neviděl bych tomu dal 4*... ale chápu ten sentiment a nostalgii, o které jsem se připravil tím, že to sleduju ve "špatném" pořadí, takže tam tu +1* bez rozpaků přihodim - ostatně, to prolnutí s TOS záběry a scénami bylo udělaný FAKT dobře a Jadzie to v TOS uniformě docela seklo :)(13.7.2020)

 • - Když se O'Brien domnívá, že poručík Freeman je kapitán Kirk, jedná se o narážku na to, že představitel poručíka Freemana – Paul Baxley – dělal Williamu Shatnerovi stuntmana při natáčení nebezpečných scén. [Zdroj: trekkies.cz] (padina)

 • - Přestože bylo hodně natáčeno před zeleným a modrým pozadím, bylo vytvořeno i velké množství kulis a modelů, které co nejpřesněji odpovídaly těm původním. Herci kulisy spatřili až při natáčení, aby byla jejich užaslá reakce co nejvěrohodnější. Modely Enterprise i stanice K-7 musely být vytvořeny znovu a byly zkoumány pod lupou, aby všechny detaily co nejpřesněji souhlasily s předlohou, jelikož fanoušci si všimnou každé malinkaté nedokonalosti. Jednalo se o nejdražší jednodílovou epizodu seriálu v čase jejího natáčení. Režisér Jonathan West ji díky svým zkušnostem natáčel stejně jako by byl rok 1967. Stejnými dobovými postupy a technikami a dokonce na dobový film s jinou barevností a zrnitostí, než který se používal v devadesátých letech. Původní záběry z epizody Trable s tribbly (1967) byly však zakomponovány digitálně, aby mohlo být odstraněno co nejvíce rozdílů mezi nimi a nově pořízenými záběry. [Zdroj: trekkies.cz] (padina)

 • - V této epizodě byla zveřejněna první narážka na Enterprise-E, když agent Lucsly poznamená, že nebylo pět, ale šest lodí jménem Enterprise. Film Star Trek: První kontakt (1996) byl doposud v produkci. (Enterprise NX-01 nebyla součástí Federace, proto se nepočítá. Nemluvě o tom, že seriál Enterprise v té době ještě nebyl natočen.) [Zdroj: trekkies.cz] (padina)