Epizody(11)

Himokura Tecu je parazitolog. Navíc o sobě prohlašuje, že je geniální. Nic nemiluje víc než parazity, přijdou mu sexy a v podstatě nic jiného než oni ho nezajímá. Kromě této „úchylky“ má ještě jednu zvláštnost: protetickou ruku. Je donucen spolupracovat na různých zdravotních případech s vládní úřednicí Makino Tomoe, a aby na tu otravu nebyl sám, přibere si k sobě nového asistenta. Společně hledají příčinu či léčbu různých onemocnění a nákaz. (Zíza)

Recenze uživatele Vavča k tomuto seriálu (1)

In hand (2019)

Jamapi zábavný až na půdu jeho charakter Himokura Tecu je skutečné vědecké eso se smyslem pro humor za divnými estetickými hodnotami. Je to soubor velmi povedených příběhů, které časem začnou kynout k závěrečnému dvojdílu, který mě trochu zklamal, přesto bych se nezlobil, kdyby se nám tvůrci rozhodli natočit další řadu. Nanao hraje ranařský charakter ze státní instituce, podařilo se jí posunout opět trochu dál ve svém statusu začínající herečky, Gaku Hamada má nevděčnou roli sidekicka, ale také on pobaví. Seriálu více sedí lehčí duch a špičkování, než odvracení katastrof..., působí to trochu násilně a skoro nepatřičně v dané atmosféře. ()