Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Než udeřila apokalypsa, Josh a Sam se rozhodli jít za školu. Naplánovaná romantika a odpočinek jim ale nevyšly tak, jak si představovali. (Netflix)

Recenze (5)

mm13

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vynikajúca epizóda! Tu viac, tam menej nezávislá zábava definitívne skončila a ja mám zrazu kopec starostí, ako sa prvá sezóna skončí. A nech to dopadne akokoľvek, Netflix si, čo do tvorby pre dospievajúce publikum, už teraz píše ďalšie veľké plus! ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizóda úplne mimo akýkoľvek kontext a zmysluplný dej, teda niežeby seriál sám o sebe nejaký ucelený dej mal ale táto iba potvrdila že tvorcovia ani sami nevedeli čo vlastne chceli vytvoriť. Ostáva dúfať že príchod Apple tv a Disney + prinúti službu Netflix vytvárať podstatne kvalitnejší obsah. Produkcia Netflixu nevyhnutne zadrbala epizódu proti neexistujucému patriarchátu v 21.storočí aj do tohto seriálu a pokračujú, podobne ako statočný Don Quijote, v boji proti veterným mlynom... ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vynikající epizoda, VYNIKAJÍCÍ epizoda?, VYNIKAJÍCÍ EPIZODA?? Tahle epizoda je tak pi*ojidní, že přemýšlíte nad tím, jestli se náhodou tvůrci nesjeli silnou drogou aby vymysleli jak Vás oje*at tím nejzvrhlejším způsobem a ještě Vás přinutit, aby se vám to líbilo !!! ... ANO, já chápu už od asi 5 minuty, že Sam je nějaká jiná. Ano, já chápu, že má evidentně roztříštěnou psychiku a neví ani kde je nahoře a dóle, protože žije v nějakém extrémním zmatku, nejspíš špatné rodinné zázemí, hormony, nejspíš i geny, ale takovýto obrat + ten obrat nesmyslně zamilovaného Joshe, da fak, co to mělo být?... Já, tento díl vidím, jako smutnou ukázku toho, když se filmaři snaží udělat "WOW" efekt za každou cenu.... Ano, já chápu, že tento seriál je mišmaš všeho a proto mě i baví, ale tohle má tolik chyb, že se ty chyby vyrovnívají i tomu zajímavému..... ()

Sayko odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Že já se do toho seriálu vůbec pouštěl a nepřiznal si riziko oblbnutí. Normálně si teď připadám jako bych měl IQ 60, protože to, jakým způsobem mi netflix tenhle blábol servíroval, je čirá manipulační ohavnost mířená na teenagery. Absence vtipu, inteligence, navazování na scénář, vlastního názoru, upřímně lituji každého, kdo dobrovolně investuje téměř 40 minut svýho drahocenýho času do takový sračky. ()

Olík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seriál mám v plánu komentovat pouze jako celek, ne po jednotlivých epizodách, ale u „osmičky“ se bohužel musím zastavit. „What was it supposed to be?“ Úplně mimo téma, mino směr, mimo všechno. No nic jedeme dál, už začíná být vidět světlo na konci tunelu. ()

Reklama

Reklama