Externí recenze k filmu (3)

  • Filmpub.cz (Václav Pražský) *****

    "Mluv s ní se nenuceně a s elegancí vznáší nad nudnou všedností běžného života bez neobvyklých dějů i nad prázdnou nadutostí vykonstruovaných melodramatických spletenin, jak je známe z mnoha jiných filmů. Ne že by Almodóvarův film nebyl také nadmíru vyfabulovaný, ale děje se tak s kouzelnou…"

  • Kinema.sk (Jano Hušták) *****

    "Na Hovor s ňou ťažko nájsť slabé miesto, no zároveň si vyžaduje od diváka isté úsilie. Ak viete nad filmom porozmýšľať a máte radi, keď vám ešte niekoľko dní rezonuje v duši, prídete si zaručene na svoje. No ak si chcete v kine skôr oddýchnuť, radšej si na Kineme trochu poklikajte a obzrite sa po…" (více)

  • Kinomol.cz

    "V citlivých charakterech postav, v pomalu se odvíjejícím příběhu, který zpočátku nedává moc tušit, kam vlastně spěje. V krásné hudbě, která film doprovází. Pro mě osobně je pak nezapomenutelná postava Marca. Citlivého muže, který neobvykle často pláče. Zejména při vzpomínce na svou již před lety…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace