Neuvěřitelné příběhy

• USA Amazing Stories (více)
USA, (1985–1987), 19 h 41 min (Minutáž: 25–60 min)

Steve Antin, Christina Applegate, Eve Arden, Drew Barrymore, Paul Bartel, Dirk Benedict, Luca Bercovici, Milton Berle, Barbara Billingsley, Brad Bird (více)

Série(2) / Epizody(45)

Věci "mezi nebem a zemí" je těžké pochopit. A zcela nemožné je racionálně vysvětlit.
V seriálu je trochu duchařiny, spousta napětí i humoru, ale hlavně notná dávka hravé fantazie Stevena Spielberga, který uvádí příběhy odehrávající se někde "mezi nebem a zemí". Spielberg, který se na tomto seriálu podílel jako producent i jako režisér, získal pro tento projekt plejádu předních hollwoodských celebrit. Přesvědčí nás o tom, že se i v našem docela všedním světě mohou odehrávat příběhy, nad kterými zůstává obyčejný lidský rozum v bezradných rozpacích. (oficiální text distributora)

Recenze uživatele Terva k tomuto seriálu (1)

Neuvěřitelné příběhy (1985)

Režisér - název dílu - - a herec, který za to možná stojí. 1, Steven Spielberg - VLAK DUCHŮ - Lukas Haas 2, Matthew Robbins - OSOBNÍ PŘITAŽLIVOST - John Scott Clough 3, Michael Moore - JOBE Z PEVNOSTI ALAMO - Kelly Reno 4, William Dear - MUMIE TATÍNKEM - Tom Harrison 5, Steven Spielberg - PROKLETÝ LET (2.části ) - Kevin Costner 6, Peter Hyams - JASNOVIDEC - Gregory Hines 7, Bob Balaban - SILNÁ ANTÉNA - Matthew Laborteaul 8, Donald Petrie - KOUZELNÍK - Leo Rossi 9, Burt Reynolds - SVĚDOMÍ MÁ DOVOLENOU - Loni Anderson 10, Bob Clark - DÁLKOVÝ OVLADAČ - Sydney Lassick 11, Phil Joanou - VESELÉ VÁNOCE - Pat Hingle 12, Clint Eastwood - VANESSA V ZAHRADĚ - Harvey Keitel 13, Joan Darling - PANÍ NA HLÍDÁNÍ - Mabel King 14, Leslie Linka Glatter - ANI DEN NA PLÁŽI - Charlie Sheen 15, Thomas Carter - JEDNA PRO ZAHŘÁTÍ - James Cromwell 16, Norman Reynolds - HROMADA VETEŠE - Mark Hamil 17, Joe Dante - BU, BU, BU - Evelyn Reyes 18, Thomas Carter - DOROTHY A BEN - Joe Seneca 19, Martin Scorsese - V ZRCADLE - Sam Waterston 20, Paul Bartel TAJNÉ OBRÁZKY Eve Arden 21, Irvin Kershner - ĎÁBELSKÉ TUPÉ - Tony Kientz 22, Phil Joanou - PANENKA - John Lithgow 23, Lesli Linka Glatter - GÉNIUS - Leo Penn 24, Timothy Hutton - DĚDEČKŮV DUCH - Andrew McCarthy. ----ČÁST 2 ----, 1, Danny DeVito - SNUBNÍ PRSTÝNEK - Rhea Perlman 2, Tom Holland - SPRÁVNÉ DÁVKOVÁNÍ - Joann Willette 3, Robert Markowitz - ČAROVNÁ SOBOTA - Taliesin Jaffe 4, Todd Holland - VSTUPTE KE MĚ DO SNU - David Hollander 5, Kevin Reynolds - MUSÍTE MI VĚŘIT - Mary Betten 6, Joe Dante - GREIBBLE - Hayley Mills 7, Mick Garris - ŽIVOT V CELE SMRTI - Patrick Swayze 8, Robert Zemeckis - JAK PŘIPRAVIT PROFESORA O HLAVU ( 2.části ) - Christopher Lloyd 9, Todd Holland - DÍKŮVZDÁNÍ - David Carradine 10, Norman Reynolds - O NEJLEPŠÍ DÝNI - Polly Holliday 11, Joan Darling - CO KDYŽ...? - Jake Hart 12, Michael Riva - VĚČNÁ PAMĚŤ - Katherine Borowitz 13, Ken Kwapis - STOPAŘKA - Kathy Baker 14, Paul Michael Glaser - PARŤÁK - Kate McNeil 15, Nick Castle - V TELEVIZNÍM SVĚTLE - Michael Lerner 16, Brad Bird - HODNÝ PEJSEK - Kreslené 17, Paul Bartel - GERSHWINOVO ZJEVENÍ - Bob Balaban 18, Graham Baker - MOC DIVNÍ SOUSEDÉ - Marcia Strassman 19, Lesli Linka Glatter - BEZ DIANY - Dianne Hull 20, Robert Stevens - STĚHOVÁNÍ - Dennis Lipscomb 21, Tobe Hooper - MISS GALAXIE - Dick Shawn ()