Tělesný strážce

Bodyguard, The

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1944, 7 min

Nezabudni, keď ma potrebuješ, stačí zapískať :)(23.9.2011)

Ten Tomův smích, ten je geniální!(23.3.2011)

Jerry zachrání Spika ze spárů chytače psů, ale žádnou píšťalku mu nedá, Jerry musí hvízdat sám. To jen tak mimochodem.(20.12.2006)

Jedna z nejslavnějších „tomajerryovek“, ve které zákeřný myšák provokuje nebohého kocoura díky podpoře bulldoga Spikea s ještě větší drzostí než obvykle. Vždycky pro mě bylo (a navždy nejspíš bude) záhadou, kolik lidí tomu malému bastardovi pokaždé drží palce, jistě, Tom taky není svatý, ale neměl by dle zákonitostí potravního řetězce tu potvoru sežrat hned v první epizodě? Vždyť to není fér, aby vždycky zvítězil ten slabší jenom proto, že je slabší a aby mu všichni fandili jenom proto, že má nad tím silnějším navrch. Ne, že bych při hokejovém utkání Česko-Slovensko nedržel vždycky palce, tomu týmu, který zrovna vede, ale tohle je přece něco jiného. Nebo není?(15.4.2007)

• Rominator

Jerry pomůže Spikeovi a ten mu slíbí, že mu při zapísknutí v případě trablů pomůže. HODNOCENÍ 80%(2.7.2012)