Kočka na kuželkách

Bowling Alley-Cat, The

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1942, 8 min

YouTube/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +hodně obsáhlá část plná eskapád, je celkem i drsná a odehrává se na novém místě (na bowlingu) -že to není o minutku dvě delší/// Baví i po letech, mnoha letech. Tohle je trošku drsnější část ale o to je zábavnější. K tomu dobře skloubená hudba s pefrektní animací. Divák si nemá na co stěžovat./// Celkem 94%///(12.5.2009)

Bowling našich dvou věčných soupeřů mne tedy nijak zvlášť nenadchl, i když i zde se našly lepší momenty... 70%(26.5.2013)

Další brilantní dobrodružství nezapomenutelné dvojice. Je až neuvěřitelné kolik nápaditosti dokáží tvůrci vykřesat při Bowlingové dráze a jelikož všude kolem jsou bowlingové koule, tak je nasnadě, co z toho vznikne - jednoduše další skvělý díl s pozoruhodnou animací a nezapomenutelným humorem, který doufám nikdy nezestárne.(3.9.2005)

Další dobrodružství Toma a Jerryho. Tentokrát vyrazili na bowling. Když se podíváme na rok vzniku, tak musíme zatleskat animaci, která i dnes vypadá skvěle. Nechybí zde vtipnost, kterou jsem postrádal v pozdějších dílech.(26.1.2010)

Jedna z najväčších klasík Tom a Jerry. A to pri tak vysokej konkurencii je úspech.(14.4.2013)

Viem, že sa jedná o ďalšiu klasiku, no táto epizóda pre mňa asi nemá taký moment, ktorý by som označil ako úžasný. Najviac si asi pamätám scénku kde máme lokomotívu bowlingových gúľ. A Jerry pred nimi uteká. Inak je to podľa mňa opäť energické, vtipné a človek sa neustále zabáva, ale že by to pre mňa malo nejaký perfektný moment, tak to asi nie. Ale rozhodne skvelá epizóda. To uznávam. Hodnotenie: B+(17.4.2019)

tak tady nám Tom musel vypustit všechny duše :D :D takový nářez(18.10.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(26.12.2016)

Tom a Jerry a Bowling. Musíme ešte niečo dodať? Osobné hodnotenie: 89% (****) (17.11.2016)

I když to zpochybňuje gravitační zákony sira Newtona, tak tento díl se nám líbil obzvláště - parádní naháněčka!(9.12.2018)