Kocouří rybaření

Cat Fishin'

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1947, 8 min

• WANDRWALL

Tom to s Jerrym zase nemyslí dobře. To je o něm známé. Raději než Jerryho by v tomhle díle chytil pořádnou rybu. Ale je zde ještě jedna překážka. Dobře cvičený pes, který hlídá rybník. Napovídal jsem Tomovi, aby šel jinam, na jiný, méně střežený rybník, ale neposlechl mě. Aby mě taky poslechl, když tenhle díl byl natočený v roce 1947 a to jsem tehdy o životě nevěděl vůbec nic. Ani o animovaném filmu.(8.9.2010)

Tom nielenže nemá talent na chytanie myší, ale ani to rybárčenie mu veľmi nejde. Skôr chytanie psov. A Terry ako záchranca? To sa často nevidí. 85%.(28.4.2007)

Kocour Tom to tentokrát zkouší s rybařením, ale jako vždy mu Jerry dá pěkně zabrat......(12.3.2006)

***Celkem 96%***DailyMotion/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Animace 9/10/// PLUS: ryba, Tom, Jerry a pes, takže spousta možných kombinací, zábavné a dokonalé provedení MÍNUS: snad jen to že jsem to viděl poprvé./// Shrnutí: po delší době jsem si pustil další kousek Toma a Jerryho a opět jsem se na prostoru 8 minut báječně bavil./// PS: Jerry jako živá návnada si to pochopitelně nenechal líbit.(16.3.2013)

• Rominator

Tom se snaží použít Jerryho jako návnadu, aby ulovil velkou hladovou rybu. Spike je u vody hlídačem a vše nepůjde tak lehce. HODNOCENÍ 80%(2.7.2012)