Potíže se psem

Dog Trouble

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1942, 8 min

Prvý diel, kde sa Tom a Jerry musia spojiť proti spoločnému nepriateľovi, ktorého všetci poznáme už neskôr pod menom Spike. A hoci to začína na spôsob "Puss Gets The Boot" čoskoro sa to všetko zmení na naháňačku nie kocúra a myši, ale psa proti obom hlavným hrdinom. Tom a Jerry preto začnú spolupracovať, aby ho dostali z domu a mohli sa opäť bezpečne pohybovať po byte. Jediná vec, ktorá ma tu asi sklamala bol záver. Prečo to nemohlo skončiť potrasením rukou alebo niečím podobným. Prial by som si, keby to tam bolo, ale napriek tomu je toto must see diel, kde sa ukáže partnerstvo mačky s myšiakom veľmi užitočné. Humor je skvelý, naháňačky sú skvelé, plán ako dostať Spika von z domu je fantastický - MUST SEE! Hodnotenie: A+(9.4.2014)

Mám rád ty díly, kdy musí Tom a Jerry spolupracovat! Tady je sice slabší začátek, ale i tak to za to stojí...(8.8.2011)

YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +báječné, naprosto vše -nic tomu nechybý/// Na tuhle část jsem se těšil asi nejvíc, protože co jsem si ji pamatoval byla nejzábavnější. A tohle tvrzení můžu s klidem říkat dál. Situace kdy se Tom a Jerry skamarádí aby vyzráli na ještě většího nepřítele je kouzelná a mám dojem, že se s touto situací později už nesetkáme. Zatím nejlepší část./// Celkem 97%///(28.4.2009)

Díly s psem Spikem jsou nejlepší. Zde Spike sice nemluvil, ale sledovat jeho grimasy - to bylo něco tak srandovního .... Prostě 100% = *****(27.11.2012)

První film, ve kterém se objevil Spike. Zatím bohužel jede proti Jerrymu.(20.7.2006)

• - Jde o první díl Toma a Jerryho, ve kterém se objeví buldog Spike a zároveň o první díl, kde se Tom a Jerry spojí, aby se navzájem zachránili. (HellFire)