Tom a Jerry - Hanna-Barbera era (1940) (série)

Vejce a Jerry (S01E99)

(epizoda)
  • USA The Egg and Jerry

Datlí vajíčko spadne z hnízda a zakutálí se do Jerryho domečku, kde se malý ptáček vylíhne. Datlí mládě si začne myslet, že Jerry je jeho matka a svým zobákem zdemoluje Jerrymu spoustu nábytku. Pro Jerryho začnou ještě větší problémy, když se do všeho přimotá kocour Tom. (zdeny99)

Fleur6

Ďatlica sedí na svojom vajci (:-), avšak na chvíľku odíde a vajíčko sa vykotúľa zo svojho hniezda až pod Jerryho zadok. Pod týmto miestom sa vzápätí vykľuje ďatlík, ktorý považuje Jerryho za svoju matku. Jerry ho však vyženie preč a tak smutný narazí na Toma, ktorého nahnevá a preto sa ho Tom snaží za každú cenu zneškodniť. Očakávať však môžte krásny happyend. ()

Trevor

Ako správne podotkol baruss v dnešnej dobe nepochopiteľný remake epizódy po 7 rokoch od toho ako Hatch Up Your Troubles získala ocenenie za najlepší krátky film...možno by sme pri hlbšom pátraní zistili aký to malo dôvod, snáď spomienka na niekoho kto sa na výrobe pôvodnej epizódy podieľal, ťažko povedať ale v prvom momente som si myslel že som objavil zlú epizódu. ()

Paity

Tak tohle je naprostá klasika žánru. Datlí mládě, které ze sebe udělá potomka Jerryho a vyžaduje od něj krmit mám zapsáno v hlavě, jako jeden ze základů téhle animoavné megasérie, na kterou se už lidé dívají desítky let. ()