Zamilovaný pták

Flirty Birdy

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1945, 7 min

• WANDRWALL

V Čechovově povídce se zamiluje karas do ženy a zblázní se z toho. Zde se zamiluje tedy pták. A dopadne celkem dobře.(22.8.2010)

Tohle také patří mezi to lepší (pokud to vůbec lze o Tomovi a Jerrym říct), co tihle dva zplodili.(26.5.2009)

Mno tak pták byl celkem neodbytný a závěr s háčkujícím Tomem stojí za to.(12.5.2009)

YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +vtipné, spoustu nápadů, dobrá hudba -je třebas zajímavé, že dříve jsme se u tohoto dílu tolik nesmál/// Tak tohle mě upřímně pobavilo. Ze začátku jsem si říkal, že Tom má konečně rovnoceného soupeře a ono se to nakonec zvrhlo v neskutečně vtipnou grotesku. Skoro jsem chtěl říct Tomovi, ať si dává pozor na zadek :-)/// Celkem 96%///(12.10.2009)

• Rominator

Během z jedné honiček Toma a Jerryho se do ní připlete dravý pták a Tom bude muset být vynalézavý, aby získal Jerryho pro sebe. HODNOCENÍ 80%(2.7.2012)