Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života. (Bohemia MP)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (47)

Pierre 

všechny recenze uživatele

Film jsem si pustil kvůli Christianovi Clavierovi, kterého hlavně teď staršího v těchto  rolích upjatých puritiánů fakt můžu. Žádná velká očekávání jsem neměl.  Domníval jsem se, že prostě postačí, když to bude taková pohodová oddychovka a trošku si užiju Claviera. Je asi normální, že rodinné dovolené bývají komplikované a  když si odmyslím ty dealery,  zbude mi v rámci formy a záměření ještě celkem ucházející komedie, která občas pobaví (návštěva Clavierových rodičů), občas je trapná (zalití hovny - fekální humor hůře snaším), hodí se třeba na nějaké společné nenáročné sledování (s kámošena/s rodinnou/na letní kino/jako kulisa), ale ani samotného mě neurazila  a Clavier si odehrál svůj standard. Jeho podbízení dětem bylo vtipné. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Francie je v těch letních komediích docela silná, Christian Clavier ty konzervativní fotříky v poslední době seká jak Baťa cvičky a taky fandím Bohemia MP, že bere filmy od Gaumontů do našich kin, to všechno mě vedlo k rozhodnutí jít na tenhle biják do mulťáku. Bohužel troufnu si říci, že úroveň je níže než bývalo zvykem a já si to vysvětlil tím, že jsou velmi odflákle napsaný postavy, prakticky ve filmu jde všechno tak rychle, až v něm není nic a je to sázka na dialogy aby zabraly na bránici, případně určitě situace, což je škoda. Věnovat větší péči postavám a dostat je do nějaký zápletky místo do ničeho nebo do nepříliš souvisle nastolené scény by určitě bylo lepší. Uznávám, že jsem se chvilkama docela smál, je to někde mezi dvě a tři, tentokrát budu na straně dobráctví a dám vyšší volbu už kvůli tomu že bych zase rád vrátil Francii do multikin. ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

A vždyť to bylo hezký. :) Nic složitého, nic nápaditého, v podstatě bez zápletky, ale smála jsem se v docela pravidelném intervalu, takže nevidím důvod, proč bych se rozčilovala nad nijakým scénářem. Styl humoru mi sedl, a to mi u tohohle žánru stačí. Navíc pod označením "komedie" jsem už viděla tolik vlažných kousků, že tohle v mém měřítku považuji za nadprůměr, 3,5* ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Zdá sa, že Christian Clavier to už zabalil a zameral sa už iba na také jednoduchšie komédie s jednoduchými gagmi. Ale v jeho prípade to ešte stále celkom funguje. Pokiaľ hľadáte oddych a príjemný relax nad blbinkou v prostredí slnkom zaliatej Ibizy, tak toto je to pravé. Priemer. 60/100 ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Svěžě letní Francouzská komedie s oblíbeným Christiánem Claviérem. Je sice znát, že kvalita není tak vysoká jako kdysi a zrovna Ibiza je zaměřená spíše na 30 leté a výše, i přesto velmi vkusná oddychovka, která se odehrává v divokém prostředí drog, electro hudby a svůdných polonahých žen. Některé fórky pobavily a Clavier je tradičně solidní. Lepší průměr. 65% ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • Ve filmu se nachází potitulkové scény. (Zix.)
  • Premiéra filmu proběhla 2. července 2019 v Montpellieru ve Francii. (ČSFD)

Reklama

Reklama