Jetsonovi

Jetsonovci

Rodinný / Animovaný / Komedie

USA, 1990, 81 min

John Debney

Takový méně vtipný předchůdce Futuramy. 60%(9.7.2010)

Docela vtipný fil o rodince z budoucnosti. Seriál jsem kdysy dávno viděl na cartoon network ale už jsem skoro zapoměl o čem byl a tohle bylo alespoň pěkné připomenutí.(31.8.2009)

Seriál jsem nikdy neviděla, ale tohle mi myslím na ukázku docela postačilo. Starý známý svět Hanny-Barbery, tentokrát v budoucnosti. Převlečený klon super úspěšných Flintstoneových v bledě modrém. Dnes už sice příliš poplatné době, ale to jsou koneckonců všechny ty americké rodinky taky. Ať už jde o kreslený nebo hraný humor, všechno funguje na stejné bázi a je jenom na nás, jestli se naladíme na stejnou notu. Mé skromné přání do příštího příbalu je ale rozhodně film, kde se Jetsonovi setkávají s Flintstoneovými – to by byl větší šlágr :)(9.2.2009)

• 4daPeace

Verdikt: Seriál byl trapně nevtipný a filmová verze si to vzala k srdci, takže je úplně stejná.(2.8.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,305,841Tržby Celosvetovo $-(6.9.2009)