• Wade

Po 3 dílech prozatím končím. proč? Vůbec mě to nechytlo a hlavní postava by si zasloužila ránu lopatou jak moc je blbá a otravná ani další postavy mě teda moc nenadchly. Co se týče příběhu ten mě také nezaujal a je mi jedno o co vůbec jde a jak to dopadne. Těšil jsem se na zajímavý hororový seriál a to jsem ani zdaleka nedostal. Velké zklamání. 20% ---- 2/10 IMDb(25.6.2019)

Já jsem spokojen. Dobrá variace na starý Stokerův román (plus spousta odkazů na Kukuřičné děti, Stephena Kinga etc.), náctiletá hrdinka, která má sice nějaké ty nadprůměrné schopnosti, ale je to přesto jen dívka sotva odrostlá pubertě, tak se podle toho i chová, charismatický padouch, renfieldovská hrouda masa v podobě pana Binga a hlavně lesbická zfetovaná knihovnice! Jo, druhá řada by mohla být fajn.(27.6.2019)

Na plných pět hvězd, které uděluji, to sice úplně není, ale opět se mi potvrdilo, že se mi často líbí většinově neoblíbené záležitosti a naopak. NOS4A2 není klasická upírská odrhovačka, má atmosféru a oceňuji i herecké výkony. Jeden z mála zfilmovaných výtvorů Kingovy rodiny, který hodnotím kladně a na který se na 90% dodívám až do konce.(30.6.2019)

• zsn

Nuda. Až od šestého dílu to vydá aspoň na ty 3 hvězdy. Hlavní herečka je ale skvělá. Stephen King má taky nudné filmy, holt se jeho syn svým psaním potatil. Kingovky se dají jen číst, protože jsou tak nesmyslné, že alespoň trénujete svou vizuální fantazii. Ve světě filmu je to ale šílená fantasmagorie. Tady se pět dílů holka honí na motorce. Až poté to má rychlý spád. A stejně je to blbost. Ani Grinch. Ani Dracula. Ani Upíří deníky. Ani Dawsonův svět. Ku*va, co to vlastně je.(30.6.2019)

Vánoční země a hromada cukrátek k tomu. To zní opravdu moc lákavě, nemůžu si tento nový seriál vynachválit. Mr. Charlie Manx a jeho výtečné proměny ve starýho páprdu, stáli opravdu za to. Musím vychválit i tu hromadu sádla pana Binga, ten mě kolikrát i příjemně rozesmál. Co se týče mladičké Vic McQueen ta působí dost sympaticky a odhodlaně, stejně tak její magická kámoška Maggie. Už se nemůžu dočkat druhé řady.(27.6.2019)

• - Knižní předloha se odehrává v 80. a 90. letech 20. století, ale seriál je zasazen do roku 2019. (Hannibal92)

• - Tato epizoda měla svojí celosvětovou premiéru, a to 11. března 2019 na South by Southwest Film Festivalu v Austinu. (Varan)

• - Natáčelo se ve městě Providence (Rhode Island, USA). (BMW12)