Mám za sebou 4 díly, a co k tomu zatím říct. Knihu jsem četl poměrně dávno, takže si nepamatuji všechny detaily, ale řekl bych že seriál se nedrží knižní předlohy úplně přesně. A co říci k samotnému seriálu? Rozhodně mě to baví. Quinto se role zhostil parádně a prostě mu to zlo v jeho podání věříte. Ostatní postavy jsou zatím taky sympatické a dobře napsané, takže uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.(19.6.2019)

• zsn

Nuda. Až od šestého dílu to vydá aspoň na ty 3 hvězdy. Hlavní herečka je ale skvělá. Stephen King má taky nudné filmy, holt se jeho syn svým psaním potatil. Kingovky se dají jen číst, protože jsou tak nesmyslné, že alespoň trénujete svou vizuální fantazii. Ve světě filmu je to ale šílená fantasmagorie. Tady se pět dílů holka honí na motorce. Až poté to má rychlý spád. A stejně je to blbost. Ani Grinch. Ani Dracula. Ani Upíří deníky. Ani Dawsonův svět. Ku*va, co to vlastně je.(30.6.2019)

Na plných pět hvězd, které uděluji, to sice úplně není, ale opět se mi potvrdilo, že se mi často líbí většinově neoblíbené záležitosti a naopak. NOS4A2 není klasická upírská odrhovačka, má atmosféru a oceňuji i herecké výkony. Jeden z mála zfilmovaných výtvorů Kingovy rodiny, který hodnotím kladně a na který se na 90% dodívám až do konce.(30.6.2019)

koukatelná záležitost,ve které je vidět,že se Joe Hill docela potatil a celou sérií se táhne ona nezaměnitelná a zvláštní Kingovská poetika.Škoda,že dobré momenty sráží mnohdy až moc laciné vzezření a nudné pasáže.Osobně bych uvítal víc informací o Manxovi a Vánoční říši.Quinto je jako Charlie Manx solidní,ale bohužel je sám a třeba hlavní hrdinka mi k srdci zrovna nepřirostla...60%(26.6.2019)

• FMJ

Po 3 dílech prozatím končím. proč? Vůbec mě to nechytlo a hlavní postava by si zasloužila ránu lopatou jak moc je blbá a otravná ani další postavy mě teda moc nenadchly. Co se týče příběhu ten mě také nezaujal a je mi jedno o co vůbec jde a jak to dopadne. Těšil jsem se na zajímavý hororový seriál a to jsem ani zdaleka nedostal. Velké zklamání. 20% ---- 2/10 IMDb(25.6.2019)

• - Natáčelo se ve městě Providence (Rhode Island, USA). (BMW12)

• - Knižní předloha se odehrává v 80. a 90. letech 20. století, ale seriál je zasazen do roku 2019. (Hannibal92)

• - Tato epizoda měla svojí celosvětovou premiéru, a to 11. března 2019 na South by Southwest Film Festivalu v Austinu. (Varan)