Myš přijde na večeři

Mouse Comes to Dinner, The

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1945, 7 min

Tohle mi přijde jak nějací starší a mírnější Happy Tree Friends. Nejsem malá ani se nad Tomem a Jerrym nepohoršuji kvůli týrání zvířat (navzájem), ale i tak mi to přijde dost brutální a tenhle druh humoru mě prostě nebere. Tři hvězdičky za nápaditost, která skýtala například použití Jerryho ocasu jako otvírák na víno. :-D Má to tu opravdu vysoké hodnocení, ale já se za těch 7 minut mockrát nezasmála, což měl být asi účel.(29.7.2012)

Tom se v přítomnosti kočiček tradičně mění na nenapravitelného romantika, ale ke vší smůle je vždycky nablízku i Jerry. A pak je v permanenci úplně jiný ocas, než by si Tom představoval..(25.7.2012)

Panička si pripraví tabuľu s honosnou večerou, na ktorú sa však pozvú Tom a Jerry... a ešte niekto - Tom si pozve cicušku, ktorú by rád zbalil. Je jasné, že z večere ani upraveného stola toho veľa nezostane.(25.10.2005)

YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Animace 10/10/// +druhá polovina má takové grády, tolik humoru a nápadů -právě škoda slabšího rozjezdu/// Ano, ze začátku (zhruba první polovina) to nabídne málo gagů a vtipů. Spíše si to připravuje půdu pro to co přijde později a to co přijde to je panečku něco nevídaného. Skvěle jsem se bavil./// Celkem 91%///(9.11.2009)

Tom se pokouší sbalit krásnou kočenku a ke správné večeři patří i správný číšník.A k tomuto úkolu poslouží Jerry přivázaný na provázek.Ovšem, ten už toho má dost a vzbouří se.Bude se nabodávat na všemožné ostré předměty, které najdete v kuchyni, opalovat ocasy na svíčkách, dortové a jídelní bitvy a další záplava gagů.Doporučuje 11 milovníků animovynch grotesek z 10!(18.11.2005)