Myš v domě

Mouse in the House, A

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1947, 8 min

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po takřka sedmdesáti letech. To jen dokazuje jak nadčasový je.(6.1.2017)

Ach tie mačky, na leňošenie by ich bolo ale keď majú urobiť niečo poriadne je to s toho pekný humor.(28.1.2011)

Díl ve kterém okolo 3:26 bývá střih, kdy mají oba kocouři spálenou tvář, ale Butch (černý kocour) má barvu stejnou, údajně se má jednat o rasistický vtip..(16.6.2009)

YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Prostředí 9/10/// +oba kocouři, spousta rvaček a vzájemných chytáků -nic zásadního/// Další velice povedený a nápaditý díl. Možná bych ještě přitvrdil nebo přidal nějakou minutku, ale i tak se dočkáme spousty drsných legrácek. Tentokrát to oba kocouři pořádně odnesou./// Celkem 90%///(2.12.2010)

Ani se nechce věřit, jak už je to staré. Starší díly se mi líbily více než ty dnešní modernější.(3.12.2010)