Neapolská myš

Neapolitan Mouse

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1954, 7 min

Skvělí Tom a Jerry v Neapoli. Fantastický konec, kde sice Tom zrovna nevyhraje, ale taky úplně neprohraje (prostě ne takový debakl jako obvykle). Nejlepší scéna na konec (mávající kočky v pozadí za Neapolskou myší).(25.4.2003)

Jedna z mála mierových častí, ale aj tak totálne pohlcujúca. Je to proste nikdy nestarnúci cartoon, pre každého, v ktoromkoľvek veku. 80%.(31.3.2007)

60%(28.12.2010)

Na kresleném seriálu o Tomovi a Jerrym jsem vyrostla. Myslela jsem si, že o nich vím všechno a že mě nemůže nic překvapit. Tak to byl omyl. Tenhle díl jsem viděla prvně v životě a krásně se při něm bavila. Nejlepší byla ta malá italská myška v zeleneném tričku se švihácky uvázaným šátkem na krku.(12.3.2010)

Ne tolik vtipné, ale přesto s nezapomenutelným kouzlem Itálie.(26.5.2009)

Není to sice taková bitka jako obvykle, přesto ale ani ztráta času. Vzhledem k tomu, že jsem nejspíš moc nepochopila děj (což je u filmu podobného ražení opravdu podivný fakt), líbilo se mi to o něco méně než jiné tomajerryovské epizody. 56%(6.11.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(21.2.2017)