poster

Úplně debilní zprávy (TV pořad)

Publicistický / Komedie

Česko, 2018, 1–3 min

Účinkují:

Sonia Edde (mod.)

Producenti:

Roman Buťa
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (137)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Polici musela na dálnici D6 stíhat řidiče, který se hnal rychlostí 217 km/h. Dispečink totiž zajímalo, jak se dá po české dálnici jet takovou rychlostí." Úplně debilní moderátorka Sonia Edde má docela zajímavé přednosti. O zadnostech psát nemohu, protože na nich sedí a tudíž jsem je ještě neviděl. A čte zprávy, které označuje za debilní, v čemž má většinou pravdu, ale občas se nějaký fórek povede.(12.4.2019)

 • D.Moore
  ****

  Někdy mě Úplně debilní zprávy opravdu rozchechtají, někdy je mi z nich trochu trapně, ale pořád je to svěží podívaná, která umí kousnout jako svého času Česká soda. Na rozdíl od kvality zpráv se ale nemění fakt, že Sonia Edde je dovede všechny naprosto neodolatelně podat, a nemění se ani záměrně naddimenzovaná a parodická kvalita jejího výstřihu.(3.4.2019)

 • LiVentura
  ***

  Rozhodně lepší, než blití na Barrandově!!!(7.3.2019)

 • Ruut
  *****

  Když bude 80%, ukáže Sonia kozyyyy - tak jedém :-)))(16.4.2019)

 • Peytl
  *****

  No ty krávo, tak některé drakonické feministky si nepřejí, abychom byli po právu zesměšněni kozatou Rudou Sonjou a pálí odpadem? Vždyť se jedná jen o interaktivní prdel...či dvě kozy, ne? Tak to tedy nasrat, dávám dvanáct hvězd a to jsem, prosím pěkně, dolňák.(24.4.2019)

 • honajz
  *

  Jak co. Až moc z toho čiší, jak to chce být jako odlehčené a jiné a moderátorka strašně cool. Na mne to moc nefunguje. Taky je hodně často jasné, za koho a do koho se pořád kope, a na to tady máme Vaška a Noru z veřejnoprávní. Ale jak říkám, občas se jim nějaký ten absurdní vtip povede. Mimochodem, zkuste si pustit ÚDZ rok zpátky. Je to tak strašně šroubované na aktuální kauzy, že spousta fórů už nedává smysl.(9.9.2019)

 • korbitch22
  ***

  Counter-Strike na Novém Zélandu....v dnešní době skoro až neuvěřitelně brutální humor v poměrně brzký čas a na komerční televizi. Když nepočítám sportovní přenosy je tohle jediný pořad, kvůli kterýmu zapnu televizi. Palec nahoru. 65%.(2.4.2019)

 • Will_X
  odpad!

  #NDR(23.4.2019)

 • eraserhead666
  ***

  Jestli Sonia ukáže ňadra dmoucí nebo ne je mi u prdele. Já jsem dolňák. Místy to je ale docela vtipné a i se u toho člověk zasměje. Občasná trapnost je tak nějak asi nezbytná daň z humoru.(1.5.2019)

 • SOLOM.
  ***

  Co si budeme (nebo spíš nebudeme) nalhávat. Je (byla) to pičovina jak prase, ale tak co taky od Úplně debilních zpráv očekávat – i ty klasické stojí za hovno. Sonia Edde má dekolt k prasknutí o tom žádná a občas dokázala být i vtipná. Ony celkově ty krátké „šoty“ byli sice trapné, ale některé i docela vtipné a trefné. Pořád lze řada z nich shlédnout na youtube. Já dávám prostě průměr, i když to byla chujovina.(3.11.2020)

 • Laxik

  Víděl jsem jeden díl a kupodivu mě to dost rozesmálo. Dobrá nekorektní satira, i když maličko prvoplánová.(3.2.2019)

 • radomiil
  **

  😘za těch pár minutek by se jí šiklo zacpat tu nechutně ukecanou hubu PKD a vyvalit nalejváky s ostatním matrošem před obecenstvo)aspoň nějaký smysl"opiglováním"to mohlo dávat!(13.4.2019)

 • Salem
  *****

  na papír napíše H a stoupne si na něj a kozy někde sežene taky.(23.4.2019)

 • JasonCZ
  *****

  Za ty její obrovský kozy, uděláme 80%!!!!!(18.4.2019)

 • Šimpy
  *****

  Chci vidět ty kozy, tak dávám 5 hvězdiček. ;-)(18.4.2019)

 • JKL
  ****

  Autorům bych chtěl vzkázat: Lepšíte se! A to se málokdy stává. Sonia Edde je prima. Navíc to není žádná nastrčená blbka, což je ostatně model, který se osvědčil ve standardním zpravodajství. Na prsa se kouká dobře, už proto je to takřka dokonalá relace. SPOILER ALERT: Levé ňadro (z našeho pohledu pravé) má sympatickou žílu. Chce to vyšší UV faktor při opalování a rozhodně nepodceňovat prevenci. ;o)(23.4.2019)

 • terunka003
  ***

  Poprvé jsem byla dost v šoku, ale teď se musím přiznat, že na to koukám jako na pravidelnou relaci intenzivní nekorektnosti. (hodnocení roste..) :-))(28.3.2019)

 • jujec
  *****

  Vtipné, výjimečně trapné (každý holt máme jiný vkus), ale minimálně několikrát za pořad se zasměju. Super moderátorka - baba, co si dovede dělat legraci sama ze sebe, oceňuji!(18.4.2019)

 • Lachtaan
  ****

  Je to absolutní výplach, ale ty vtípky jsou tak povedené, že se tomu na ty 3 minuty denně rád zasměju. A informací si odsud odnesu paradoxně více, než z odpadních hlavních relací TV Nova nebo sesterské Primy. Jako milovník sarkasmu a humoru téměř všeho druhu tady ty 4 hvězdy nechávám s hrdostí. REPOST: Chci vidět, jak na tom vodítku dotáhne Soňa do studia dvě kozičky a stoupne si na písmeno Há - tedy naHá. Takže zvyšuju!(28.2.2019)

 • Zagi20
  ***

  Tak ( , )( , ) asi neuvidíme ... dávám 3 hvězdy. Konceptem si na nic nehrajou, zprávy jsou krátké, jednoduché a s kozatou blondýnou za zpravodajským pultíkem, balancující na hranici trapnosti a ostrovtipu.(20.4.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7