Úplně debilní zprávy (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 1–3 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• Laxik

Víděl jsem jeden díl a kupodivu mě to dost rozesmálo. Dobrá nekorektní satira, i když maličko prvoplánová.(3.2.2019)

• herr_carter

Tak tohle je hodně laciný pokus o cynismus a bagatelizaci zpravodajství s velkejma kozama..............moje hodnocení = 0 z 10.(5.2.2019)

• Krabak

No to je sra**a -_- Proč?(11.2.2019)

Tohle mi sedlo. Nekorektní aktuální humor, u kterého se opravdu zasměju. Což se mi u současné televizní tvorby zas tak často nestává...(22.2.2019)

• dandy11

tak dva důvody tu jsou.....(*)(*)(20.2.2019)

• chrustie

To je jako nějaký trapácký pokus několika podržtašek o napodobení humoru České sody? :D Dlouho bych hledal, abych našel alespoň podobné košťata. Prima Cool se svými minipořady stáhla úroveň jediné sledovatelné televize u nás o pár pater níž.(10.2.2019)

• topi80

Moderátorka řekne zprávu a pak ji okomentuje zhruba na úrovni nejhloupějšího komentáře diskutéra na internetu. Vše záměrně udělané ?záměrnou? amatéřinou, což, kdybyste nevěděli, má být jakoby vtipné. Když si otevřete na internetu libovolnou zprávu a rozkliknete diskusi, tak 9 z 10 komentářů bude vtipnějších.(4.2.2019)

• hustle_sweat

Smutné.(2.2.2019)

Jediný zprávy na který se dá momentálně koukat. Dal bych 3, ale občas jsou i dost "nekorektní" takže dam 4.(31.1.2019)

• nudlis

Co to zas má znamenat? Tohle se může líbit jen úplně stejnem debilům jako jsou ti, kteří to vymysleli. Snad jich nebude moc ... P.S.: Je s podivem, že třeba v takový Partičce jsou vulgarismy vypípaný a to ji dávají někdy po 22. hodině. Ale vulgarismy v tomhle sajrajtu, kterej má bejt "pro mladý" a vysílaj to před osmou, vypípaný nejsou. Co na to RRTV?(5.2.2019)