Úplně debilní zprávy

Publicistický / Komedie
Česko, 2018, 1–3 min

Účinkují:

Sonia Edde (moderátor)

Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, které se můžete smát napřímo. (TV Prima Cool)

Scorpik87

Mě to baví zasměju se u toho aspoň nějaká sranda po práci :) a Sonia je parádní a sexy kočka hezčí než kdejaká jiná. ()

pantokrator

Konstatuju humor asi tak na úrovni Soďáckých zpráv se Čtvrtníčkem. Tu a tam mezi balastem dobrej hlod. Sonia si dělá prdel sama ze sebe, což je u ženských vzácná vlastnost. Takže jo, beru. ()

tehol odpad!

neexistuje vetsi cringe nez tohle. opravdu nechapu, jak se to podarilo vytvorit. tady se proste seslo vsechno dohromady. protoze sehnat tak aboslutne absurdne nevtipneho cloveka, davat mu cist scenar, ktery by rozbrecel cloveka, ktery zrovnal vyhral sportku a prezentovat to jako zabavny porad... to je opravdu nevsedni zalezistost. tento porad je nemoralni, neco tak krecoviteho totiz naprosto podryva vse dobre na cem lidstvo stoji. opravdu prazvlastni ukaz, kdy clovek okamzite touzebne prepina na jakoukoli reklamu, jen aby unikl ostrovtipu zucastnenych. soukup > prima. tech zdejsich 59 % je na emigraci, vypovida to o stavu naroda vic a v horsim nez volby... https://youtu.be/vSobMGzwTlA?t=172 ()