Město na kopci

• USA City on a Hill
USA, (2019–2022), 24 h 40 min (Minutáž: 53–63 min)

Tvůrci:

Chuck MacLean

Hudba:

Kevin Kiner

Kevin Bacon, Lauren E. Banks, Owen Burke, Kevin Chapman, Amanda Clayton, Zoe Margaret Colletti, Rory Culkin, Kevin Dunn, Jill Hennessy, Aldis Hodge (více)

Série(3) / Epizody(26)

Seriál Město na kopci se odehrává na začátku devadesátých let minulého století v Bostonu, kde se to hemží nebezpečnými zločinci, podporovanými místními strážci zákona. Korupce a rasismus jsou zde na denním pořádku, dokud se náhle všechno nezmění. Toto drama vypráví fiktivní příběh o události zvané "Bostonský zázrak" a točí se kolem afroamerického zástupce okresního návladního Decourcyho Warda (Aldis Hodge), který sem přichází z Bostonu s cílem prosadit změny. Je nucen uzavřít nesourodé spojenectví se zkorumpovaným, ale váženým veteránem z řad FBI Jackiem Rohrem (Kevin Bacon), který má pomoci zachovat současný stav. Společně si vezmou na paškál rodinu ozbrojených lupičů aut. Do případu se posléze zapojí celý bostonský justiční systém, který je nakonec zcela rozvrácen. (HBO Europe)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (5)

Město na kopci (2019)

Prva seria: Velmi vydarena krimi o "rodinke" z Charlestonu, chudobe, korupcnej FBI, idealistickom prokuratorovi, vrazde a spine. Blizsie som sa obcas vyjadril pri konkretnom dieli, a ze niektore su fakt na plny pocet. Jedno je iste, Bacon-ovi v roli FBI-typka som tu jeho drzost, bezohladnost a surovost veril. Takemu cloveku fakt nechcete skrizit cestu. Kriminalne zivly, zastupcovia bezpecnostnych zloziek i pravnicke "esa" nerusili a malo to svoju atmosferu. Nie mozno az tak akcne a vypointovane ako ine kusky v cervenych cislach, avsak rozhodne zabavne a inteligentne "pokukanicko". Odporucam. 75%+ ()

Když hříchy dopadají na hlavy hříšníků (2019) (S01E04)

Vyzera to na prvy vacsi zlom v pripade. Zatial Mr. FBI robi jednu vcasiu "vsivaren" za druhou a uziva si to. Aj na fesaka v ruchu tu zaposobilo. To cele na pozadi rodinnych problemov "rychlo zbohatnuvsich". Vyborny diel. ()

V tomhle městě nejsou žádní svatoušci (2019) (S01E06)

Jednoznacne doteraz najlepsi diel. Traskava atmosfera a emocne sa to tu na mnohych frontoch poriadne prestreli. Posledne minuty boli...tiesnive..a zaklincovane Bacon-vou poslednou trufalou replikou. Pecka. ()

Pověste ho výš (2019) (S01E08)

Pecka. Nervy na prasknutie a nervozita u mnohych clenov podarenej rodinky z Charlestonu. Ocakaval som, a tak trochu sa i tesil, ako to skonci, ked sa z*rd Jackie dozvie, ako to bolo z jeho dcerou. Uspokojive...na strane druhej, ked si predstavite, niekoho tak mocneho a chraneneho instituciou a znamostami, co sa ako hurikan prechadza kade chce a "obtiera" sa o koho chce...ide z toho mraz po chrbte. Velmi dobra cast. ()

Poslední show starosty Curleyho (2019) (S01E10)

Happyend som ani neocakaval. Takze ten trpkasty koniec ma neprekvapil. Kazdopadne duet a neskorsi duel Hodge Bacon ma drzal v zaujati i v poslednych dieloch. Co sa dialo v Charlestone bol pre mna mierne podobny zazitok ako ten drogovy v Spine Baltimoru. Moze byt. 70% ()