poster

Trpící kočka

 • anglický

  Sufferin' Cats

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1943, 8 min

 • lubospoti
  ****

  Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(7.10.2017)

 • Deimos
  ****

  YouTube/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +opět si Jerry nebere žádné servítky -méně nápadité a obsáhlé než předešlé díly/// Jak vidno, Jerry si poradí se dvouma kocourama. Tohle je pořád hodně zábavný díl./// Celkem 84%///(12.6.2009)

 • Dan9K
  ****

  Přijde mi, že je to první z těch nejtypičtějších dílů, kde se snad poprvé objevila celá řada věcí, které se poté staly oblíbeným klišé - sypání soli/pepře na Jerryho, obrovská špičatá boule po nárazu do hlavy, vtipné patvary kočky po nárazu do překážky, svazování ocasů do uzlu atd. Je to pěkný a nabitý díl.(19.8.2012)

 • silentname
  *****

  Nie je to vtipné, keď Jerry ukazuje obom kocúrom, že toho druhého má momentálne radšej? A ako ho pusinkuje? Myslím si, že to je najlepšia časť. A myslím, že toto je ešte prvý diel, kde sa objaví čert, ktorý bude Tomovi radiť. A jeho prvá veta ma vždy poriadne pobaví: "Wait a minute stupid!" A takisto keď Tom neposlúchne, príde čas na to ho poriadne sfackovať, že? Minimálne už z toho titulu treba tento diel vidieť. A samozrejme nezabudnime na scénku, kde Tom dostane po hlave bagetou a máme tu zvukový efekt ako keby sa rozbil džbán. :D Energické, vtipné, s dobrým zakončením... stojí za videnie. Hodnotenie: A-(17.4.2019)

 • Rominator

  Tom má potíže chytit Jerryho, protože se do toho připlete konkurence v podobě dalšího koucoura. HODNOCENÍ 80%(2.7.2012)

 • - Prvý film v ktorom sa objavil kocúr Butch. (SeanBean)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace