Čarodějnice navždy

Série(2) / Epizody(18)

Mladá čarodějka ze 17. století cestuje do budoucnosti, aby zachránila milovaného muže. Nejprve se musí srovnat se současnou Cartagenou a porazit temného soka. (Netflix)

hansel97

Ucházející námět, který by se však možná lépe vyjímal v komediální rovině, do které se Siempre Bruja někdy dostává. Nedokáže se to ale zbavit náznaků kolumbijské telenovely a i po dvou dílech je jasné, že se z toho klube obyčejné teen drama. ()

Miagy

Seriál po 5 dieloch asi nedopozerám, nebolo v ňom nič, čo by ma nejak zaujalo. Fantasy minimum. Mohol byť z toho fajn komediálny seriál, nie dráma...za tých pár dielov slabunké 3 *... ()

Paolina.Proc

Chtěla jsem se dívat kvůli španělštině, jinak mi to přišlo pro teenagery, ale hned po pár minutách prvního dílu nastala těžká závislost. Nádherně jsem se pobavila, trochu bála a většinou smála. Ohromně relaxační, navíc miluju cestování v čase. Super výprava, moře, slunce a noční život na mě úplně dýchaly přes obrazovku, chci další :D ()

Still_I odpad!

Pokud záměrem byla mentálně retardovaná hlavní hrdinka a špatně uvěřitelný až trapný příběh, pak se seriál vyvedl skvěle! (Viděla jsem jen proto, že se učím španělsky. A i pokud tomu nerozumíte, fakt o nic nepřijdete.) ()