Tom a Jerry: Největší honičky (video kompilace)

Tom and Jerry's Greatest Chases

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2000, 89 min

Komentáře uživatelů k video kompilaci (18)

UPOZORNĚNÍ: Nenechte sledovat své děti seriál založený na agresi! Teorie naučeného chování empiricky i experimentálně prokázala, že jeden ze tří zdrojů vzniku agresivního chování jedince je pozorování jiných agresorů. Roku 1973 byl proveden výzkum v mateřské školce, kde děti zhlédly film, v němž osoby zacházely s hračkami s notnou dávkou agrese, tyto děti si následně po skončení filmu hrály se svými hračkami podobně agresivním způsobem! Milí rodiče, nedivte se pak, proč vaše 5 leté dítě při spatření myši začně hledat střelné zbraně, explozivní trhaviny, či alespoň sadu nožů, kterou okamžitě během sekundy vyhází napříč obývacím pokojem. Nedivte se, proč jste jednoho dne našli svou domáci kočku vypranou, vyžehlenou, rozmlácenou dvířkama lednice, se zapíchnutou vydličkou v zadnici, s popáleným ocasem, vykuchanou nožem a s useknutou hlavou v okně. Nedivte se, proč se z vašeho dítěte stává psychopatický, násilnický masový vrah a tyran, vše má totiž své logické opodstatnění a to se v tomto případě nazývá Tom a Jerry!(25.3.2009)

Klasika, která nikdy nebude zapomenuta.(8.12.2006)

Nejlepší animovaný seriál všech dob ! ! !(30.3.2012)

Môj najoblubenejši kreslený seriál. Je tu plno vtipu, každý diel je poriadne zábavný (možno nejaká vínimka sa nájde), tomu sa nedá moc toho vytknúť. Čo dodať. 95%.(18.7.2007)

Tom a Jerry jsou jako epidemie. Jednou viděti a po té nechtít nic jiného:-) 85%(27.12.2010)

100 %, nemam slov(23.4.2016)

Jo, na to jsem strašně rád koukal jako malý na VHS.(25.11.2009)

Solid Serenade :D ten díl je neskutečnej(25.9.2006)

Velmi povedená zálažitost "mapující" nejznámnější hodičky téhle skvělé dvojky, která si za žádných okolností nedá pokoj.(6.6.2012)

Přehled toho nejlepšího z Toma a Jerryho, klasiky mezi kreslenými filmy. Seriál, který jsem jako děcko sledoval na ORF1 pokaždé, když ho dávali.(27.12.2007)

Prostě skvělé...;)(5.4.2006)

Vybrat nejlepší epizody se slavnou dvojicí Tomem a Jerrym - to chce kumšt... Zde se to i docela povedlo. Série je myslím vhodně zakončena epizodou "Jerryho deník".(5.7.2006)

Dětská klasika, jako malý jsem na to občas koukal. Možná že bych si teď ještě nějakou scénku vybavil, ale až tak jsem do toho "zažraný" nebyl, abych si toho ještě hodně pamatoval. Musím přiznat že mi bylo někdy i líto, chudáka kocoura :D. Možná některé scénky pro děti až moc drsné, ale aspoň že to jsou zvířata a ne lidi. (8/10)(15.4.2015)

vyber toho najlepsieho co tento animak ponukol. Najlepsia cast je ked Tom hraje na klaviry:-DD(13.3.2010)

Je mnoho lepsich dilu a tak me vysledny vyber dost zklamal.(12.1.2004)

Na epizodu s klavírním koncertem nikdy nezapomenu. Jedna z mých best.. Very great!(22.3.2007)

Do teď jedna z mých nejoblíbenějších VHS! Tenhle film mi prostě dokázal zvednout náladu! Tom a Jerry rulezz!(5.8.2013)

Jako malý jsem hltal jednu epizodu za druhou. Dodnes mám někde ve sklepě v krabici staré kazety). Kupodivu ze mě není a nikdy nebude terorista masový vrah atd. Reaguji na upozornění, které jsem tu četl. Tohle je klasika a jako děti jsme ji doslova žrali všichni a většina z nás je snad úplně normální :-D(10.8.2009)