poster

Jak chytit myš

 • anglický

  Trap Happy

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1946, 7 min

 • Webb
  ****

  Starší kousky Toma & Jerryho mají trošku jinou atmosféru, ta se mi ale sakra líbí a zábava je tu na denním pořádku.(24.10.2008)

 • woody
  *****

  Myší specialista s vizáží a chováním drsného Phila Marlowa lovící za pomocí stetoskopu, sýra a ruční vratačky!A to by v tom byl mašák kdyby nedošlo i k explozi!(18.11.2005)

 • Deimos
  *****

  YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Efekty 10/10/// +tohle je naprostá destrukce, užasnej kocouří lovec myší, nápady, je toho tady hodně -to jedno procento si nechám pro případ, že by přišlo ještě něco lepšího/// Tak toto je pořádnej masakr, kde zničí skoro všechno. Jerry jasně vyhrává a tak si Tom na pomoc zavolá (telefonem) specialistu na odchyt myší. Ten má opravdu pořádnou výbavu a tak se Jerry musí hodně snažit, ale nakonec jsem to při každé příležitosti pořádně vrátí. Je tu spousta nezapomenutelných scének./// Celkem 99%///(11.8.2010)

 • burina
  *****

  Snáď jeden z najklasickejších a najlepších príbehov Toma & Jerryho.(23.4.2008)

 • lubospoti
  *****

  Seriál Tom a Jerry mám ze všech animovaných grotesek nejraději. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Každý kraťas s touto dvojicí je doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu(11.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace