poster

Flintstoneovi (TV seriál)

 • český

  Flintstouni

 • anglický

  The Flintstones

 • slovenský

  Flintstonovci

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1960, 166x25 min

 • DaViD´82
  ****

  Seriál, který nevěděl kdy skončit, což mu ubírá na kvalitě. Jinak příběhy sice o ničem, ale plné úžasných nápadů a hravosti tvůrců. Již jen ty domácí "spotřebiče" stojí za to. Navíc celý seriál stojí především na ohromně sympatických postavách, které si zamilujete, ale naopak dojíždí na určitou repetetivnost.(9.2.2007)

 • Renie42
  *****

  Na Cartoon Network jsem seriál sledovala a v originále jako malá holka a ani mi nevadilo, že jsem tomu nerozuměla, obrázky stačili. Jak jsem rostla, tak už to s tou angličtinou přestával být problém a začínala jsem rozumět čím dál víc. Je to jeden z mála seriálů, kde mě nevadí originální znění (a další seriál v originále Yoggi Bear). Nejvíc mě utkvělo v paměti konečné titulky, kde Fred se snaží Dina nechat venku před domem a nakonec se Dino dostane domů a Freda nechá venku.(16.7.2009)

 • -soch-
  ****

  Absolútna klasika, ktorá sa pre mňa stala skutočným rozprávkovým kultom. Na Freda, Barneyho, Wilmu a Betty naozaj nikdy nezabudnem. Neviem však, či boli nadabované aj ďalšie série okrem prvých dvoch. Dabing je skutočne úžasný: ANDREJ HRYC, ZUZANA TLUČKOVÁ, INGRID ŽIRKOVÁ a IVO GOGÁL. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFÁNIA GORDULIČOVÁ + Slovenské znenie vyrobila firma AV FINAL (Final preto, lebo tú firmu vlastní B.Filan)(29.1.2010)

 • NinadeL
  *****

  V porevoluční euforii jsme doma věnovali mnoho večerů nejrůznějších výběrům z Hanny-Barbery na VHS, v paměti mi zůstali především Pazourkovi, Méďa Béďa a Pes Filipes. Tom a Jerry byli známí už dřív a mnohem víc, což platí samozřejmě do dnes. Neměla jsem nikdy zájem o Scooby-Dooa, Johnnyho Questa a podobné kousky, ale dejme tomu takový Pišta a Fišta, to bylo ještě dobré. Postupem let jsem tomu přestala věnovat pozornost, myslím, že jsem viděla ještě kusy některých spin-offů s teen Oblázkem a Bam Bamem, ale to už nebylo ono. Naštěstí teď, díky mase příbalových filmů, se ke mně dostal i druhý hraný film a jenom jsem se podivila, kde je konec tomu prvnímu, když je o tolik lepší... Takže teď osvěžuju vzpomínky co to dá a pořád nevycházím z úžasu :) Konzumuju všech šest řad originálního seriálu pěkně anglicky a nořím se do komplexního světa v Bedrocku. Čeká mě nepřeberné množství pokračování a televizních filmů a já se na to neskonale těším :)) Protože například hned první film dopadl skvěle.(9.2.2009)

 • korbitch22
  odpad!

  Jabadabadů dementi.Když mi bylo šest, řekl sem tátovi, jestli může tu debilní píčovinu přepnout třeba na něco se Schwarzeneggrem.Takže v pětadvaceti z toho mám ještě "smíšenější" pocity.Že je to od stejného produkčního a výtvarného týmu jako Tom a Jerry je prakticky největší haluz animovaných dějin filmu.0%.(7.10.2013)

 • - Dne 30. září 2010 Google věnoval logo na vyhledávací stránce oslavě 50. výročí prvního televizního vysílání seriálu. (Kmotr76)

 • - V některých dřívějších epizodách se prehistorické městečko jmenovalo Rockville, a ne Bedrock, jak tomu bylo později. (Kmotr76)

 • - 24.09.2013 zveřejnil týdenní magazín TV Guide na svém webu žebříček 60 nejlepších animáků všech dob a předal seriálu nic moc stříbrnou medaili. Krásné zlato dostali Simpsonovi (od r. 1989) a ostudný bronz pohádky Looney Tunes, a to např. Úžasná show (od r. 2010). (Kmotr76)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace