Reklama

Reklama

Flintstoneovi

(seriál)
  • Česko Flintstouni (více)

Série(6) / Epizody(166)

Obsahy(1)

Celý seriál se odehrává v městě Bedrock v době kamenné, přitom paroduje americkou společnost šedesátých let. I když to neodpovídá skutečné historii, zde se lidé setkávají s dinosaury, šavlozubými tygry nebo zarostlými mamuty. Používají auta na pohon vlastníma nohama nebo fotoaparáty, ve kterých je ukrytý pták, který po vyfocení snímku vyklobe věc, co viděl, do kamenné destičky. Hlavními postavami seriálu jsou Fred a Wilma Flintstoneovi a Barney a Betty Rubbleovi. V seriálu také hostovali (svým hlasem) např. Cary Grant, Tony Curtis nebo Alfred Hitchcock. (Payushka)

(více)

Recenze (85)

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

Jabadabadů dementi.Když mi bylo šest, řekl sem tátovi, jestli může tu debilní píčovinu přepnout třeba na něco se Schwarzeneggrem.Takže v pětadvaceti z toho mám ještě "smíšenější" pocity.Že je to od stejného produkčního a výtvarného týmu jako Tom a Jerry je prakticky největší haluz animovaných dějin filmu.0%. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

V porevoluční euforii jsme doma věnovali mnoho večerů nejrůznějších výběrům z Hanny-Barbery na VHS, v paměti mi zůstali především Pazourkovi, Méďa Béďa a Pes Filipes. Tom a Jerry byli známí už dřív a mnohem víc, což platí samozřejmě do dnes. Neměla jsem nikdy zájem o Scooby-Dooa, Johnnyho Questa a podobné kousky, ale dejme tomu takový Pišta a Fišta, to bylo ještě dobré. Postupem let jsem tomu přestala věnovat pozornost, myslím, že jsem viděla ještě kusy některých spin-offů s teen Oblázkem a Bam Bamem, ale to už nebylo ono. Naštěstí teď, díky mase příbalových filmů, se ke mně dostal i druhý hraný film a jenom jsem se podivila, kde je konec tomu prvnímu, když je o tolik lepší... Takže teď osvěžuju vzpomínky co to dá a pořád nevycházím z úžasu :) Konzumuju všech šest řad originálního seriálu pěkně anglicky a nořím se do komplexního světa v Bedrocku. Čeká mě nepřeberné množství pokračování a televizních filmů a já se na to neskonale těším :)) Protože například hned první film dopadl skvěle. ()

Reklama

Petroff 

všechny recenze uživatele

LISTER: Kocoure? KOCOUR: Hmm? LISTER: Viděl si někdy Flinstounovi? KOCOUR: Jasně! LISTER: Taky tě Wilma přitahuje? KOCOUR: Wilma Flinstounová? LISTER: Možná jsme už moc dlouho v hlubokym vesmíru, ale ta její figura mě pokaždý tak rajcuje. Jsem ujetej? KOCOUR: Klidně bych se vsadil s kýmkoli, že Wilma Flinstounová je nejrajcovnější kost, jaká kdy žila. LISTER: To jsem rád. Já myslel, že mi měkne mozek ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Seriál, který nevěděl kdy skončit, což mu ubírá na kvalitě. Jinak příběhy sice o ničem, ale plné úžasných nápadů a hravosti tvůrců. Již jen ty domácí "spotřebiče" stojí za to. Navíc celý seriál stojí především na ohromně sympatických postavách, které si zamilujete, ale naopak dojíždí na určitou repetetivnost. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Klasika, ktorá nikdy nepatrila medzi moje top. No treba uznať, že aj po toľkých rokoch má stále čo ponúknuť. Hlavnou témou je snaha o vytvorenie dokonalej manželskej a susedskej atmosféry. A ako to už v seriáloch býva, snaha našťastie pre diváka skončí vždy nejakým prúserom. Najväčším kladom seriálu je kreativita vo vymýšlaní pravekých zariadení, ktoré majú byť alternatívou moderných. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (59)

  • Do 08.02.1997 byli nejdéle trvajícím animovaným seriálem běžícím v hlavním vysílacím čase ve Spojených státech amerických. Následující den je překonala 14. epizoda 8. série s názvem „Představují se Itchy, Scratchy a Poochie“ seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (Kmotr76)
  • Veľkosť, dizajn a nábytok Flinstonovcov sa menia takmer v každej epizóde. (Arsenal83)
  • Ide o prvú americkú rozprávku, v ktorej hrdinka otehotnela. (Arsenal83)

Reklama

Reklama