Série(3) / Epizody(75)

Djkoma

Sledovat vesmírnou variaci na Flinstonech v cca 8 letech na Cartoon Network bez jakékoliv znalosti angličtiny bylo zajímavým zážitkem. Velké procento vtipů jsem samozřejmě nepochopil, ale vše založené na dětské jednoduchosti gegů ano a celkově se to nejevilo tak hloupě, jako zdejší hodnocení. Po letech už to ale opravdu není příliš zábavné... ()

DaViD´82

Trapná variace na Flinstounovi. Jen místo doby pravěké je zde daleká budoucnost. Seriál nemá tu úžasnou nápaditost a hravost svého známějšího bratříčka, ale především postrádá sympatické postavičky, které by dokázaly zaujmout. ()

tron

Páni Hanna a Barbera, tvorcovia okrem iného podarenej mystiky SCOOBY_DOO, to mysleli dobre, ale títo "Flinstonovci budúcnosti" im naozaj príliš nevyšli, vizuálnej stránke chýbajú nápady atď. ()

MikO_NR_1909

Slabší odvar Flinstonovcov v ktorom režisér možno tajne dúfal v podobný úspech. Jetsons ale odrážajú nižšie okienka nielen Cartoon Network, ale v rámci animovanej zábavy ako celku. ()

corpsy

Na druhej strane úsečky, ktorú tvoria aj FLINTSTONEOVCI, je táto ďalšia podarená rodinka. Dá sa povedať, že je to zrkadlový obraz pravekých príbuzných, s takmer rovnakou intenzitou zábavy. ()

regin

Nevím, prostě mi tvorba H-B nepřirostla k srdci... (! výjimky: Laurel & Hardy, Tom & Jerry a Wacky Races !) ()