Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(75)

Recenze (12)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Sledovat vesmírnou variaci na Flinstonech v cca 8 letech na Cartoon Network bez jakékoliv znalosti angličtiny bylo zajímavým zážitkem. Velké procento vtipů jsem samozřejmě nepochopil, ale vše založené na dětské jednoduchosti gegů ano a celkově se to nejevilo tak hloupě, jako zdejší hodnocení. Po letech už to ale opravdu není příliš zábavné... ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Trapná variace na Flinstounovi. Jen místo doby pravěké je zde daleká budoucnost. Seriál nemá tu úžasnou nápaditost a hravost svého známějšího bratříčka, ale především postrádá sympatické postavičky, které by dokázaly zaujmout. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Páni Hanna a Barbera, tvorcovia okrem iného podarenej mystiky SCOOBY_DOO, to mysleli dobre, ale títo "Flinstonovci budúcnosti" im naozaj príliš nevyšli, vizuálnej stránke chýbajú nápady atď. ()

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Slabší odvar Flinstonovcov v ktorom režisér možno tajne dúfal v podobný úspech. Jetsons ale odrážajú nižšie okienka nielen Cartoon Network, ale v rámci animovanej zábavy ako celku. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Na druhej strane úsečky, ktorú tvoria aj FLINTSTONEOVCI, je táto ďalšia podarená rodinka. Dá sa povedať, že je to zrkadlový obraz pravekých príbuzných, s takmer rovnakou intenzitou zábavy. ()

regin 

všechny recenze uživatele

Nevím, prostě mi tvorba H-B nepřirostla k srdci... (! výjimky: Laurel & Hardy, Tom & Jerry a Wacky Races !) ()

Reklama

Reklama