Tom a Jerry (TV seriál)

Tom and Jerry

Tom a Jerry

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1940–1967, 19 h 5 min (Minutáž: 6–9 min)

Komentáře uživatele lubospoti k tomuto TV seriálu

Tom a Jerry jsou mým nejoblíbenějším seriálem co se týče animovaných grotesek. Dá se říct, že prakticky většina podobných seriálů později vycházela z něj a z jeho jednoduché, ale účinné zápletky - souboj kočky s myší (v případě Toma a Jerryho - kocoura s myší).(11.9.2016)

Začátek všech dobrodružství, honiček a rvaček mezi Tomem a Jerrym. I když v tomto díle vystupují ještě pod jinými jmény a s trochu jinou vizáží. Ale už v tomto díle je patrný obrovský potenciál, který v následujících letech autoři beze zbytku využili.(1.9.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(19.9.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(11.9.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(23.11.2016)

Tentokrát Tom a Jerry netradičně spolupracují. Jejich společným nepřítelem je pes Spike. Tyhle "víceúrovňové" honičky,kdy není naháněný pouze Jerry mám nejradši.(16.2.2013)

Tom se snaží dělat vše možné, aby získal krásku-kouzlí, zapracuje na svém zevnějšku,ale všechno marné.. Krásku nakonec "získá" Jerry. Klasický obrat v půlce grotesky v neprospěch Toma.(7.2.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(26.12.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(8.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(7.10.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(2.2.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(13.10.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(28.1.2017)

Seriál Tom a Jerry u mě stojí na pomyslném nejvyšším stupni v žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí snad ani vteřinu.(19.10.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Když se do všeho zapojí ještě pes Spike, tak je zábava o to větší.(5.9.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(23.10.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. A konkrétně tato patří mezi ty úplně nejlepší.(21.12.2016)

Tento díl se mi až tak moc nelíbil, přece jen Tom a Jerry patří do domku na vesnici..(30.8.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(4.9.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(28.10.2016)

Seriál Tom a Jerry mám ze všech animovaných grotesek nejraději. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Každý kraťas s touto dvojicí je doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu(11.11.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(18.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po takřka sedmdesáti letech. To jen dokazuje jeho kvalitu a nadčasovost.(7.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(7.9.2017)

Pro mě osobně jeden z nejslabších dílů. Asi jsem si až příliš zvykl na bláznivé honičky Toma a Jerryho, které se tentokrát nekonaly..(6.2.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(13.9.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(10.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po takřka sedmdesáti letech. To jen dokazuje jak nadčasový je.(6.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(14.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Obzvláště se mi líbí ty, kde tato dvojice spolupracuje proti společnému "nepříteli".(25.9.2016)

Seriál Tom a Jerry u mě stojí na pomyslném nejvyšším stupni v žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po takřka sedmdesáti letech od svého vzniku. Každý kraťas s touto dvojicí je doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu(4.11.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po téměř sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(3.5.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(11.11.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než 60 let. To jen dokazuje jak nadčasový je.(3.1.2017)

Seriál Tom a Jerry mám ze všech animovaných grotesek nejraději. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po téměř sedmdesáti letech od svého vzniku. Každý kraťas s touto dvojicí je doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu(16.11.2017)

Jedna z nejzábavnějších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika v tom nejlepším slova smyslu. Pes Spike vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(30.6.2016)

Jak už jsem tu ve svých komentářích zmiňoval, kreslené grotesky se sportovní tématikou patří mezi mé oblíbené. A tento díl je jedním z nejlepších a nejzábavnějších.(11.6.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(30.12.2016)

Kočičí jazz evidentně Jerryho ruší..(20.12.2012)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(25.3.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(18.10.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(24.1.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(5.4.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku.(19.1.2018)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. A tahle klasická kulečníková je jednou z úplně nejlepších.(15.10.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. A tahle epizoda s roztouženým Tomem je prostě bezchybná.(6.10.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(5.3.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(31.3.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(17.5.2017)

Jedna z nejzábavnějších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika v tom nejlepším slova smyslu. Pes Spike se svým potomkem vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(5.7.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(20.3.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(6.2.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(20.9.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(17.4.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(11.2.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(29.4.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(2.11.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(10.4.2017)

Jedna z nejlepších epizod legendární dvojice kocour - myš. Pes Spike je vždycky příjemným oživením v honičkách Toma a Jerryho. Tohle je prostě animovaná klasika s výbornou animací a hodně vtipným dějem.(12.6.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(15.3.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(11.3.2017)

Jedna z nejzábavnějších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika v tom nejlepším slova smyslu. Pes Spike vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(4.10.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(28.2.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(28.11.2016)

Jeden ze slabších dílů. Moc nápadů se v tomto filmu nevyskytuje. Sice získal Oscara za nejlepší animovaný film, ale myslím si, že spousta jiných epizod byla daleko lepších.(28.8.2013)

Jedna z nejlepších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika. Pes Spike vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(23.6.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Konkrétně tato s káčátkem je neuvěřitelně roztomilá, vtipná a kouzelná.(1.12.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu. Pes Spike je vždycky oživením celé epizody, dává autorům větší prostor pro humorné scény.(25.2.2017)

Tyto "výběrové" epizody mi přijdou skoro až zbytečné.(8.11.2015)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(15.2.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(15.11.2016)

Jedna z nejlepších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika.(9.6.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(17.12.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(20.12.2012)

Tahle epizoda se nedá popsat jinak než superlativy.. Krásná animace, tradičně hodně zábavné škádlení Toma a Jerryho, výtečný nápad s ledovou plochou..(6.2.2014)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(21.2.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(4.2.2017)

Jedna z nejlepších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika. Pes Spike vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(9.11.2016)

Když jsou Tři mušketýři jen dva-Jerry a syn jeho přítele :-)(20.12.2012)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(19.2.2017)

Jedna z nejlepších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika. Pes Spike vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(26.6.2016)

Jedna z nejklasičtějších a asi i nejznámějších grotesek s Tomem a Jerrym. Zápletka je jednoduchá, ale geniální.(8.2.2014)

Tom šel tentokrát na lov Jerryho vědecky. Rozhodl se zkonstruovat dokonalou past podle svých plánů. Ale netuší, že mu jeho plány "kdosi" trochu poupravil. Jeden z nejoriginálnějších dílů zejména díky grafickému zpracování.(20.7.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(26.1.2017)

Vzpomínkový díl, který je určen zejména fanouškům Toma.(29.8.2013)

aneb Jak vytrhnout Tomovi vous..(20.12.2012)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(19.11.2016)

Každý správný seriál musí mít svůj čarodějnický díl. A nejinak je tomu i u Toma a Jerryho. Vše se točí kolem létajícího koštěte. Děj mi přišel trochu slabší, ale vše vynahradila zajímavá pointa.(5.6.2013)

Jerry se nedobrovolně stane rodičem malého datla. Jeho výchova a hlídání není nic jednoduchého. Pak se k tomu navíc připlete Tom.. a.. o zábavu je postaráno.(21.7.2013)

Tom a Jerry tentokrát spojí svoje síly, aby uhlídali neposedné batole. přes mnohá úskalí (samozřejmě patřičně zábavná) se jim to nakonec podaří.(9.9.2013)

K této epizodě není nic moc co dodávat. Nadmíru povedená, patří k mým nejoblíbenějším.(23.9.2013)

Dovolím si říct, že tohle je jeden z nejslabších dílů.(31.8.2013)

Ani kočkám a myším se nevyhýbají trápení s láskou. Lehce melancholický díl, který ale i přesto nabídne množství vtipných momentů.(28.8.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Když se do všeho zapojí ještě pes Spike, tak je zábava o to větší.(14.9.2016)

Jedna z nejzábavnějších epizod Toma a Jerryho. Prostě animovaná klasika v tom nejlepším slova smyslu. Pes Spike se svým potomkem Tykem vždycky přinese do děje oživení a díky němu mají autoři mnohem větší manévrovací prostor pro vtipné situace.(23.7.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(12.12.2016)

Hlídat malého synovce, který je pořádný nenasyta, je pro Jerryho pekelný úkol. Škoda, že se autoři opakovali, takový díl už tu byl.. Vtipné, ovšem ne originální.(30.3.2013)

Na El Magnifica nestačí ani dva kocouři. Tradiční honička mezi kočkou a myší v netradičním prostředí - Mexiku.(11.9.2013)

Jeden z nejklasičtějších a nejzábavnějších dílů vůbec.(29.8.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po téměř šedesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(9.2.2017)

Jeden z mušketýrských dílů. Sice méně akce a honiček,ale přesto velmi vtipné scény.Namátkou třeba odbíhání Toma z hradu nebo brnění jako loutka..(21.3.2013)

Káčátko pomocí krému na neviditelnost spojilo síly s Jerrym.Netradičně se však v závěru Tom pomstil.(21.2.2013)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. I když raději mám ty s "originálním scénářem", které nejsou na motivy nějakého klasického příběhu.(4.10.2016)

Přestože na sebe Tom a Jerry nedobrovolně vzali zodpovědnost za hlídání malého mimina,vděku se nedočkají.(18.2.2013)

Na této epizodě je poznat na první pohled, že nepochází od klasických tvůrců. Nemá takové tempo, animace ke poměrně odlišná a celé vyznění je takové "poetičtější". Což by možná nebylo na škodu.. Ale mně tady prostě chybí více té vzájemné nevraživosti Toma a Jerryho, na které je celé schéma postaveno.(11.11.2015)

Koukám, že většina komentujících viděla jako režiséra G. Deitch a hned epizodu sepsula. Je pravda, že většina dílů Toma a Jerryho pocházející z jeho režisérské dílny nedosahuje kvalit dílů, které točili Hanna, Barbera apod. Ale zrovna tato epizoda je myslím kvalitativně na obdobné výši.(14.11.2015)

• Bílá velryba (S02E08) (epizoda) (1962)

Slabé jak dějově, stejně tak i co se týká humoru.(15.11.2015)

Jako už tradičně vynikající zábava od dua Tom a Jerry. Tahle epizoda měla kromě humoru i takovou laskavou "vánoční" atmosféru. Hodně velký podíl na tom má i použitá hudba.(16.3.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné.(28.9.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než padesáti letech. To jen dokazuje jeho kvalitu a nadčasovost.(24.10.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Je sice pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů, ale přesto je to pořád velmi slušná zábava.(3.7.2017)

Tyhle souboje mezi kočkou a myší byl geniální nápad. Bavily kdysi a baví pořád. Tahle zábava se nikdy neomrzí.(11.3.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Je sice pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů, ale přesto je to pořád velmi slušná zábava.(15.7.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Je sice pravdou, že u "novějších" epizod šla kvalita mírně dolů, ale Chuť na ryby je jednou z výjimek, která potvrzuje pravidlo. Humor si v ničem nezadá s epizodami o nějakých 15 let staršími.(7.6.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Bohužel je ale pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů. Člověk se sice pobaví, ale už to není tak, že by jedna bláznivá scéna střídala druhou.(21.8.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Je sice pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů, ale přesto je to pořád velmi slušná zábava.(13.6.2017)

Přestože Tom a Jerry v šedesátých letech už malinko ztráceli dech, tak tahle groteska je hodně povedená.(10.7.2018)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Je sice pravdou, že u "novějších" epizod šla kvalita mírně dolů, ale Mňoukání pod sluncem je výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Humor si v ničem nezadá s epizodami o nějakých 15 let staršími.(27.5.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Bohužel je ale pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů. Člověk se sice pobaví, ale už to není tak, že by jedna bláznivá scéna střídala druhou.(18.8.2017)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Bohužel je ale pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů. Člověk se sice pobaví, ale už to není tak, že by jedna bláznivá scéna střídala druhou.(13.8.2017)

V této epizodě není v hlavní roli honička mezi Tomem a Jerrym. V roli oběti je tentokrát Tom, na kterého má zálusk nebezpečný a hladový žralok.(5.9.2013)

V téhle epizodě je vidět kvalitativní posun (směrem dolů) oproti původním groteskám z dílny Hanna-Barbera. Ale zase to není žádná tragédie, pořád jde o hodně zábavné pokoukání.(15.3.2016)

Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. Je sice pravdou, že u "novějších" epizod (režírovaných Abe Levitowem) šla kvalita mírně dolů, ale přesto je to pořád velmi slušná zábava.(24.6.2017)

Slabší díl, ale past na Jerryho bylo obdivuhodné dílo :-)(19.2.2013)