Reklama

Reklama

Diagnóza vražda

(seriál)
USA, (1993–2001), 130 h 55 min (Minutáž: 40–45 min)

Tvůrci:

Joyce Burditt

Hrají:

Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Michael Tucci, Scott Baio, Delores Hall, Gary Graham, Lisa Sheridan, Cynthia Gibb (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(178)

Obsahy(1)

Ačkoliv je doktor Mark Sloan zaměstnán vedením losangeleské nemocnice, vždy si najde čas, aby pomohl s vyšetřováním záhadných vražd místní policejní stanici. Zde pracuje jako detektiv jeho syn Steve... (oficiální text distributora)

Recenze (64)

Jarsey 

všechny recenze uživatele

Klasický krimi seriál, ale neskutečně sympatický Dick van Dyke, který si tedy ze seriálu snad udělal rodinný byznys, ale narozdíl od jiných seriálů se zde nemění postavy každé dvě sezóny. Škoda, že odešel Norman, ten byl asi nejlepší, škoda, že se aspoň v jedné z dalších epizod neobjevil znovu Jack, v posledních sériích už šli dost stranou i Victoria Rowell a Charlie Schatter. ()

RadimFišer 

všechny recenze uživatele

Hustý vztah profesora a jeho syna. Měl jsem ho tak trošku rád. herecké výkony a napětí lehce nadprůměrné, ale není to žádná hvězda. Na zabití času dobré. Pokud chcete vidět povyšování doktora nad mladšími. Pokud chcete vidět idylisticky, tak se dívejte na tohle. Mě to nepřišlo skvělé. Snad až na tu hru milionář, kdy vyhrával náš doktor o 106, protože má skvělou paměť a vyzná se. ()

Reklama

Cortesz odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden z nejdementnějších seriálů, co je v TV k vidění. Je to věrná kopie To je vražda napsala, stím rozdílem, že v hlavní roli není vševědoucí spisovatelka detektivek, ale senilní doktor, který je taktéž vševědoucí a všechny případy jeho neschopného syna, který je detektiv vyřeší za něj. Zkrátka debilní kopie debilního seriálu. Nechápu proč naše TV tohle svinstvo pořád donekonečna opakují. ()

Blazin odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem ještě více dílů (díval jsem se s přítelkyní-velká chyba!!!-jako dívat se na ten seriál), tak jsem se rozhodl dát odpad, protože tento seriál opravdu nesnáším, ze začátku to ještě šlo, ale jak jsem viděl víc dílů, tak to jinak opravdu nejde. Seriál je o doktorovi, který je nejlepší jako doktor a v podstatě i jako detektiv, všichni si od něj nechají radit a on přemůže i teroristy svou chytrostí a odhodláním, ještě navíc hlavní hrdinové jsou tak nesympatiční herci, takže z toho všeho vychází totální blbost, kterou nesnáším a jestli uvidím ještě jeden díl tak asi rozsekám televizi. ()

topi80 

všechny recenze uživatele

Odlehčené detektivky pro ty, co se před televizí nechtějí zase nějak moc nervovat, ale spíše pobavit a při té příležitosti rozlousknout nějaký ten zapeklitý případ. Sympatický tým nostalgicky evokuje typický přelom 80. a 90. let (aby taky ne, přelom 80. a 90. let kouká ze všech představitelů i prostředí na první pohled). Mark Sloan má sice podobně jako Jessica Fletcherová okruh přátel, kde se nějak moc často vraždí (a v nemocnici, jejíž osazenstvo tvoří ze třetiny vrahové a ze třetiny jejich budoucí oběti, bych se asi moc léčit nechtěl), ale to mu nebrání řešit případy s lehkostí a s colombovskou rozšafností. Asi nadhodnocuji (zvlášť když jsem viděl jen nárazově), ale ten mix atmosféry, příběhu a sympatické stopáže prostě sedí tak, že se člověk nestihne navzdory pohodovému tempu nudit. ()

Galerie (162)

Zajímavosti (7)

  • V epizodě "Gangland" bylo odhaleno, že Amanda je adoptovaná. Ve skutečnosti i herečka, která ji hraje - Victoria Rowell, je adoptovaná. (HappySmile)
  • Když Victoria Rowell (Amanda Bentleyová) otěhotněla během přestávky mezi dvěma sériemi, její těhotenství bylo vysvětleno tak, že se vdala za vojenského pilota, který se ovšem v seriálu nikdy neobjevil. (HappySmile)

Reklama

Reklama