Quinn je v jiné realitě odsouzen trestem smrti. Naštěstí se týmu podaří vytvořit portál a přesunou se do další reality, kde je Rembrandt velká hvězda, ale Rembrandt této reality zemřel před 8 lety. Příchodem Rembrandta se strhne mela a všichni si začnou myslet, že Rembrandt naší reality je ten z jejich reality. Jenže ne všichni mají z návratu Rembrandta radost. (Varan)

DocBrown

Další skvělý nápad. Už jsem si říkal, že to pořádně nezpracují a na chvíli musel vypomáhat i Pavarotti I am not Mr. Pavarotti. Mr. Pavarotti is an Italian. He speak-a like-a this. Do I speak-a like this? No. Why? Because I am an Englishman, you blistering idiot! a už jsem se bál, že to finále nepřijde. Ale přišlo a bylo nádherné, za to tu pátou, škoda, že nebylo delší, dal bych si to klidně na půl epizody. A malá třešnička na dortu po dalším slajdu. Škoda, že druhého Rembranta hrál evidentně někdo jiný, ale v té době by to finále na pódiu nemohli s jedním hercem zvládnout (nebo by za moc nestálo). No a byl přece jen lepší. ()